Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Rockstone

Opony Rockstone to wybór każdego rozsądnego kierowcy, dla którego liczy się bezpieczeństwo i atrakcyjna cena. Asortyment chińskiego producenta eksportowany jest już od 1986 roku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych pomysłów z zakresu technologii, Rockstone należy do jednych z przodujących dystrybutorów opon na świecie. Opony Rockstone przeznaczone są do samochodów osobowych, dostawczych, z napędem 4x4 oraz aut typu SUV. Oferta obejmuje zarówno opony letnie, jak i zimowe. Modele znajdujące zastosowanie w samochodach dostawczych, polecane przez użytkowników, to Rockstone S110, Rockstone F 109 i Rockstone COMMERICO. W przypadku samochodów osobowych najbardziej popularne modele to Rockstone S 210, Rockstone F105 i Rockstone Ice Plus S110. Polecana opona do samochodów terenowych, to wysokiej jakości model Eco Snow SUV. Opona Rockstone F105 to opona letnia klasy ekonomicznej. Charakteryzuje się asymetrycznym bieżnikiem, który składa się z dwóch części. Zewnętrzna część utrzymuje silną przyczepność do nawierzchni podczas ostrych zakrętów, natomiast wewnętrzna, to system odprowadzania wody i ochrona przed aquaplaningiem. Opona jest wykonana ze specjalnej mieszanki tworzywa i gwarantuje wysoki komfort jazdy, nawet przy dużych prędkościach. Opona zimowe Rockstone S210 jest bardzo popularna wśród wielu kierowców. Dzięki specjalnej mieszance, z której wyprodukowano gumę, wykazuje znakomite właściwości podczas jazdy na różnego rodzaju nawierzchniach: suchych, mokrych, pokrytych śniegiem czy lodem. Model Eco Snow SUV natomiast, wykonany jest z mieszanki odpornej na ekstremalnie niskie temperatury. Eco Snow SUV znakomicie zachowuje się na śniegu i lodzie. Charakterystyczny dla tego modelu bieżnik posiada dwa wydłużone rowki, które skutecznie usuwają wodę oraz błoto, dzięki czemu opona zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę, wynikającą również z jej cichobieżności. Opona Rockstone S110 to opona zimowa dla samochodów osobowych. Zastosowano tu najnowocześniejszą technologię komputerową i stworzono bieżnik, który zapewnia świetną przyczepność do nawierzchni (ostre krawędzie opony), skraca drogę hamowania i umożliwia łatwe prowadzenie samochodu. Bieżnik zawiera specjalnie skonstruowane kanaliki, dzięki którym woda jest systematycznie odprowadzana, co zapobiega aqua- i snowplaningowi. Ochrona przed snowplaningiem to wynik troski o bezpieczeństwo kierowców w nawet najcięższych śnieżnych warunkach pogodowych. Konstrukcja bieżnika pozwala na cichą jazdę, a wysoka wytrzymałość opony to wynik zastosowania specjalnej mieszanki gumowej i równomiernego rozłożenia ciśnień.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji