Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Runway

Opony Runway to marka firm amerykańskiej GITI Tire (USA) Ltd i kanadyjskiej GITI Tire (Canada) Ltd, których sprzedaż w Ameryce Północnej odbywa się z głównej siedziby w Singapurze. GITI Tire to jeden z głównych producentów opon w Azji oraz na świecie. Firma oferuje szeroki wachlarz opon. Dystrybuuje swoje najlepsze produkty przez sieć sprzedaży i działania marketingowe w ponad 100 krajach na świecie. Firma stawia na technologie i innowacje w produkcji. Dzięki takim priorytetom udaje jej się wykreować interesujące rozwiązania.Wśród opon produkowanych przez GITI znaleźć można produkty zimowe, letnie oraz całoroczne opony Runway. Warto bliżej przyjrzeć się oponie Runway Enduro 916+. Jest to jedna z najpopularniejszych opon całorocznych tej marki z segmentu HP (High Performance) do samochodów osobowych. Opona ta łączy przyjemność dynamicznej, a nawet sportowej jazdy z bezpieczeństwem i komfortem. Została wyposażona w asymetryczną, rzeźbę w kształcie litery V, co ma zagwarantować wysokie osiągi w niemal każdych warunkach. Solidna część środkowa opony ma zapewnić precyzyjne sterowanie autem i wzmocnić właściwości jezdne. Opona posiada rowki, znajdujące się bliżej zewnętrznej krawędzi, któoacute;re części barkowej są szersze niż te po stronie wewnętrznej. Rozwiązanie to zapewnia sprawne odprowadzanie wody i błota pośniegowego, a to z kolei gwarantuje skuteczną ochronę przed poślizgiem. Specjalnie opracowana rzeźba opon Runway Enduro 916+ dodatkowo poprawia przyczepność, ułatwia też sterowanie pojazdem przy rozwinięciu dużych prędkości, także na mokrych podłożach. Opona ta doskonale radzi sobie podczas przyspieszania, dzięki czemu auto sprawnie wykonuje manewry narzucane przez kierowcę, który ma nad samochodem pełną kontrolę. Opony te nadają się do jazdy w mieście, także po nierównej nawierzchni i zniszczonym asfalcie. Doskonale amortyzują nierówności.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji