Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Sava Eskimo HP

Odnaleźć swój Eskimo HP tutaj!

Na solidnych zimówkach można przetrwać zimę bezpiecznie

Spośród wielu rodzajów ogumienia, dostępnego na portalu Tirendo.pl, na pewno na czas jesieni i zimy warto polecić produkt Sava eskimo hp . Jest on dedykowany do samochodów osobowych, aby w sytuacji niekorzystnych warunków atmosferycznych kierowca zachował poczucie bezpieczeństwa, a także aby mógł czerpać radość z podróży.

Chropowatość podłoża, wyższy krawężnik czy nierówności asfaltu mogą uprzykrzyć życie zmotoryzowanym, dlatego te opony zimowe powstały na bazie specjalnej mieszanki gum ze związkami krzemionki – sprawia to, że wykazują dużą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wzmocnienia boczne i solidna konstrukcja przyczyniają się do zwiększenia żywotności opony, dając dobrą rotację kół. Kryje się za tym też nasza oszczędność, ponieważ dzięki radialnemu profilowi tego wyposażenia cechuje je niska ścieralność.

Ekonomiczne Sava eskimo hp suną po jezdni płynnie I przyczepnie.

Specjalna, precyzyjna rzeźba bieżnika daje naszym artykułom niezłą przyczepność. Przylegają one do jezdni, a powierzchnia styku jest na tyle wyważona, aby kierowca mógł komfortowo pokonywać zakręty, sterować pojazdem z precyzją, manewrować i zachowywać nadal kontrolę nad pojazdem choćby i w sytuacji, gdy jezdnia będzie oblodzona.

To profesjonalne ogumienie jest ciche – pracuje w zakresie do 68 decybeli. Pozwala nam na wyciągnięcie prędkości do indeksu H, czyli do 210 km/h. Przy tym możemy również być spokojni o nasze wydatki, ponieważ dzięki redukcji oporów toczenia maleje zużycia paliwa. Zyskujemy w ten sposób nie tylko oszczędność i gwarancję bezpieczeństwa, ale też przyczyniamy się do ochrony środowiska.

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK