Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Sebring

Opony Sebring to marka własna opon niemieckiej rodzinnej firmy IHLE, która powstała w 1928 roku i od tamtej pory nieprzerwanie działa w branży motoryzacyjnej, będąc obecnie jednym z największych dostawców - hurtowych i detalicznych - opon i kół na europejskich rynkach. Franz Ihle zaczynał od złomowiska, po jego śmierci sprawami firmy kierowała najpierw żona, potem - dzieci. Obecnie firma działa m.in. we Francji Hiszpanii, Portugalii, Czechach, na Słowacji, Rumunii, Węgrzech, w krajach skandynawskich i w Szwajcarii. W swojej ofercie firma IHLE posiada opony uznanych producentów - m.in. firm Continental, Michelin czy Dunlop. Dla klientów, którzy przywiązują szczególną wagę do dobrego stosunku jakości do ceny, IHLE stworzyła ekskluzywną markę opon - Sebring. Są one produkowane przez wiodącego niemieckiego producenta opon, z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii. Opony Sebring są produkowane w różnych krajach. Opony te, jak zapewnia firma IHLE, są dostępne wyłącznie u partner&oacoacute;w tej firmy w Europie. Cały asortyment jest jednak dostępny w wielu sklepach internetowych, w segmencie opon ekonomicznych. Opony Sebring - letnie i zimowe - produkowane są do samochodów osobowych i dostawczych.Jedną z ciekawszych propozycji, biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, jest niewątpliwie zimowa opona Sebring SNOW S5, przeznaczona do samochodów osobowych. Wyróżnia się ona kierunkowym bieżnikiem, który został wykonany z krzemionkowej mieszanki gumowej. Kanały obwodowe, znajdujące się po bokach opony, wraz z rowkami umożliwiają natychmiastowe usuwanie wody poza obszar styku bieżnika z drogą. Centrum bieżnika opony tworzą klocki o kierunkowym ułożeniu, pokryte nacięciami lamelkowymi. Taka konstrukcja zapewnia oponom przyczepność i sterowalność pojazdu - zarówno na śniegu jak i na lodzie.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji