Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1048

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Sonar

Marka Sonar Tire została stworzona w 1996 roku przez jedną z najdłużej utrzymujących się na rynku firm produkujących ogumienie, mianowicie przez Nankang Rubber Tire Corporation. Ze względu na wysoką jakość produktów, opony Sonar są dostępne w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach. Zespół osób pracujących nad nowymi rozwiązaniami to wybitni inżynierowie stosujący najnowszą technologię. Początkowo opony Sonar skierowane były do kierowców samochodów sportowych, jednak z biegiem czasu firma poszerzyła swój asortyment. Główna fabryka i siedziba firmy znajdują się w Tajwanie.

Opony Sonar to dwie podstawowe serie: seria S oraz najbardziej znany model Sonar SX 1 EVO (opona letnia), przeznaczone są do samochodów osobowych, natomiast seria N do lekkich samochodów ciężarowych. Opona Sonar SX1 EVO posiada najwyższy indeks prędkości, przez co jest dostosowana do prędkości dochodzącej nawet do 300 km/h. Po wejściu na rynek amerykański, firma rozpoczęła produkcję opon do aut z napędem 4x4 oraz SUV. Popularne są także modele PF-1 oraz PF-2, czyli pierwsze opony na których przeprowadzono symulacje komputerowe. Od 2010 roku dostępne na rynku są także opony SX-2. Sonar SX 1 to opony letnie, przeznaczone do małych i średnich samochodów. Układ klocków bieżnika, który został stworzony technologią komputerową, gwarantuje cichą i komfortową jazdę. Rowki w skuteczny sposób odprowadzają wodę, co chroni przed wystąpieniem zjawiska aquaplaningu. Specjalny profil opony gwarantuje lepsze włąściwości trakcyjne na suchej i mokrej powierzchni, także podczas pokonywania ostrych zakrętów. Opona zimowa PF-2, przeznaczona do samochodów osobowych, to gwarancja idealnej trakcji na śniegu, błocie, wodzie i suchej nawierzchni. Chroni przed aqua- oraz snowplaningiem. Popularny model letni to opony SX 1 EVO przeznaczony do samochodów osobowych. Dzięki zastosowaniu technologii komputerowej wykazują wysoką przyczepność podczas jazdy na suchej i mokrej nawierzchni. SX 1 EVO to bieżnik, który dzięki szerokim kanałom świetnie odprowadza wodę i zapobiega zjawisku aquaplaningu. Opona bardzo dobrze sprawdza się nawet podczas szybkiej jazdy. Opony Sonar S860 to produkt całoroczny do samochodów z napędem 4x4, przystosowany do jazdy w każdych warunkach pogodowych. Świetnie sprawdza się na drodze asfaltowej, jak i w terenie. Profil opony składa się z aż czterech kanałów odprowadzających wodę i chroniących przed aquaplaningiem.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji