Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Sportiva

Charakterystyczne logo marki Sportiva jest doskonale znane właścicielom aut jeżdżącym po polskich drogach. Kolorystyka i prosty, wręcz surowy styl emblematu firmy idealnie oddają najbardziej rozpoznawalne cechy ogumienia Sportiva: siłę, wytrzymałość i sportowy charakter wszystkich opon wychodzących z fabryk tej firmy. Marka Sportiva również na świecie notuje systematyczny wzrost sprzedaży,a jej opony kupowane są w milionach egzemplarzy. Marka stanowi część koncernu Continental, będącego jednym z najbardziej cenionych producentów w branży oponiarskiej.

Opony Sportiva przeznaczone są do różnorodnych typów samochodów. Wybierają je równie często właściciele aut osobowych z przeznaczeniem do jazdy po mieście i na trasie, jak i kierowcy samochodów dostawczych oraz małych ciężarówek. Ze względu na bardzo korzystny stosunek jakości do ceny opony Sportiva bardzo często określane są jako ekonomiczne lub budżetowe. W produkcji opon z logiem Sportiva wykorzystuje się sprawdzone i znane od lat technologie oraz rozwiązania konstrukcyjne. Niezależnie od modelu opony tej marki cechują się atrakcyjnym i dostosowanym do przeznaczenia wzorem bieżnika, nadającym oponom sportowego charakteru, a także wysokim komfortem jazdy po różnych rodzajach nawierzchni.

Ważnymi właściwościami opon zimowych są krótka droga hamowania oraz stabilność na lodzie i śniegu. Parametry umożliwiające pewne wchodzenie w zakręty, nawet na mokrych i ośnieżonych nawierzchniach cechują model Sportiva Snow Win. Płaska powierzchnia bieżnika pozwalająca uzyskać dłuższe przebiegi, większą wytrzymałość na ścieranie oraz zmniejszenie poziomu hałasu i wibracji wyróżnia letnie opony Sportiva Z65/35. Bieżnik posiada sztywne bloki zapewniające kierowcy precyzje kierowanie i stabilność jazdy. Bieżnik wyposażony w kierunkowe nacięcia w kształcie litery V oraz szerokie rowki centralne zapobiegają zjawisku aquaplaningu i sprawiają, że nawet jazda po mokrych nawierzchniach przebiega stabilnie. Wyprodukowano go ze specjalnej zimowej mieszanki zawierającej krzemionkę, gwarantującej elastyczność nawet przy dużym mrozie. Model doskonale radzi sobie w warunkach zimowych, zmniejsza ryzyko poślizgu, a nowoczesny bieżnik ułatwia odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Interesujący jest również model Sportiva T 70 z bieżnikiem wyprofilowanym w sposób pozwalający uzyskać optymalny kontakt opony z podłożem i duży komfort akustyczny.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji