Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

Opony Starfire

Wybierz wydajne i zwrotne ogumienie na każdy sezon

Spokojna i bezpieczna jazda w okresie zimowym, jak i letnim, to pożądana perspektywa przez wielu kierowców, dlatego szukają oni dobrych opon. Nie zawsze jednak dysponują większym budżetem, dlatego z myślą zarówno o ich oszczędności, jak i o bezpieczeństwie powstały opony Starfire. Należą one do klasy ekonomicznej, tzn. że za niewygórowaną cenę dostajesz produkt o niezłych właściwościach trakcyjnych, mieszczący się jakościowo bliżej najwyższej półki, niż dolnego pułapu.

O co w tym właściwie chodzi? Np. model opon letnich RS-C 2.0 pozwoli Ci rozpędzić się do 190 km/h, a zimówki W200 - do 210 km/h. Najwyższą wartością jest indeks Y - 300 km/h. Jak widać, ogumienie tej marki pozwala uzyskać zrównoważone osiągi. Podobnie sprawa wygląda z indeksami przyczepności. Najwyższą notą jest A, najgorszą - G. Wspomniane wyżej przykładowe letnie i zimowe wyposażenie uzyskało stopień C. Można by więc rzec, że jest ono bliskie ideału, tzn. pozwala na bezpieczną, zwrotną i ekonomiczną jazdę. Kierowcy chwalą sobie opony Starfire w środowisku miejskim, jak i na dalszych trasach, uznają je za mało awaryjne, odporne na ścieranie, przegrzanie i uszkodzenia mechaniczne.

Co również istotne, radialna budowa tych opon oraz ich porządne wykonanie umożliwiają precyzyjne sterowanie samochodem. Na każdy ruch kierownicą następuje szybka reakcja, więc prowadząc auto z zamontowanym ogumieniem ekonomicznym można odczuć przyjemność z jazdy, lekkość i pewność, że Twój pojazd zareaguje na czas. Aby zamówić nowe elementy podwozia, odwiedź portal Tirendo.pl.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK