/

Opony Strial

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Oto korzystna równowaga między osiągami opon a ich ceną

Tanie ogumienie rzadko było w stanie sprostać wymaganiom kierowców, a ponadto wypadało niekorzystnie w zestawieniu z rzeczywistością polskich dróg - licznymi wyboistościami i fatalnym stanem asfaltu. Tym razem jednak stało się inaczej - opony Strial już dowiodły wielu użytkownikom, że atrakcyjna i niska cena może się równać wysokiej jakości.

Nowe elementy podwozia w cenie od 120 do 160 zł za sztukę wpisują się klasy ekonomicznej na rynku oponiarskim. Oznacza to, że powinny w założeniu dawać dobre osiągi za niewygórowaną cenę. W przypadku japońskich opon tak się dzieje faktycznie. Model 301 pozwala rozpędzać się do 190 km/h, a wersja 401 już do 240 km/h. Podane serie należą do letniego wyposażenia, w którym wybrano kierunkową rzeźbę bieżnika. Precyzyjne rowki i żłobienia skutecznie odprowadzają nadmiar wody sprzed czoła pojazdu, auto nie ślizga się i zachowuje stabilność. Mieszanina gum wzbogacona o związki krzemionki wykazuje odporność na duży zakres temperatur i otarcia. Opony Strial są nie tylko trwałe, ale również przyczepne. Ich atutem jest także cicha praca oraz niski profil, który odpowiada za wygodę podczas manewrowania pojazdem.

Aby zamówić ogumienie za przystępną cenę, odwiedź portal Tirendo.pl i dobierz odpowiedni rozmiar opon do swojego modelu samochodu. U nas znajdziesz elementy podwozia na wszystkie sezony od zaufanych producentów.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.


Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.