Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Strial

Oto korzystna równowaga między osiągami opon a ich ceną

Tanie ogumienie rzadko było w stanie sprostać wymaganiom kierowców, a ponadto wypadało niekorzystnie w zestawieniu z rzeczywistością polskich dróg - licznymi wyboistościami i fatalnym stanem asfaltu. Tym razem jednak stało się inaczej - opony Strial już dowiodły wielu użytkownikom, że atrakcyjna i niska cena może się równać wysokiej jakości.

Nowe elementy podwozia w cenie od 120 do 160 zł za sztukę wpisują się klasy ekonomicznej na rynku oponiarskim. Oznacza to, że powinny w założeniu dawać dobre osiągi za niewygórowaną cenę. W przypadku japońskich opon tak się dzieje faktycznie. Model 301 pozwala rozpędzać się do 190 km/h, a wersja 401 już do 240 km/h. Podane serie należą do letniego wyposażenia, w którym wybrano kierunkową rzeźbę bieżnika. Precyzyjne rowki i żłobienia skutecznie odprowadzają nadmiar wody sprzed czoła pojazdu, auto nie ślizga się i zachowuje stabilność. Mieszanina gum wzbogacona o związki krzemionki wykazuje odporność na duży zakres temperatur i otarcia. Opony Strial są nie tylko trwałe, ale również przyczepne. Ich atutem jest także cicha praca oraz niski profil, który odpowiada za wygodę podczas manewrowania pojazdem.

Aby zamówić ogumienie za przystępną cenę, odwiedź portal Tirendo.pl i dobierz odpowiedni rozmiar opon do swojego modelu samochodu. U nas znajdziesz elementy podwozia na wszystkie sezony od zaufanych producentów.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji