Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1051

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Sunwide

Zyskaj odpowiednią sterowność dzięki nowym oponom na lato

Czy podróżujesz w terenie miejskim, czy też po dalekich trasach, gdy przychodzi moment wymiany zimówek na ogumienie letnie, możesz wybrać opony Sunwide, ponieważ pozwolą one na bezawaryjną i bezpieczną podróż. Radialna konstrukcja produktu wpływa korzystnie na zwiększenie osiągów, a przy tym jest również ekonomiczna.

Oszczędność wynika z samej budowy opon, których zadaniem jest idealny balans działających sił, aby zrównoważyć obciążenia od strony auta, jak i tarcie o nawierzchnię. Im płynniejszy ruch, im lepsza rotacja kół, tym mniejsze zużycie paliwa. Piętnastki w rozmiarze 185/60 wpisują się w kategorii oporów toczenia do indeksu E. Oznacza to, że umożliwiają oszczędną jazdę przy zachowaniu swoich właściwości trakcyjnych. Jeśli chodzi o osiągi, to rozpędzisz się z nimi do 210 km/h (indeks H). Nośność oznaczono symbolem 84 - wynosi ona 500 kg na koło. Specjalistyczna rzeźba bieżnika pozwala uzyskać krótką drogę hamowania, w kategorii przyczepności opony Sunwide wpisano do indeksu B. To znaczy, że gdy droga jest pokryta kałużami, śliska i mokra, samochód i tak trzyma się podłoża, przez co maleje ryzyko poślizgu.

Dodatkowym atutem tego ogumienia na sezon letni jest niski hałas, jaki produkuje przy styku z asfaltem - wynosi on do 69 decybeli. Tym samym kierowca uzyskuje wysoki komfort akustyczny i wyciszenie pracy zawieszenia. Ciche i oszczędne wyposażenie do Twojego samochodu zamówisz w sklepie Tirendo.pl.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji