Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Taurus

Szybkie i tanie ogumienie masz na wyciągnięcie ręki

Wydajne opony Taurus należą do klasy cichych i przyczepnych produktów motoryzacyjnych. Charakteryzuje je wytrzymała budowa i precyzyjna rzeźba bieżnika. Trafnie dobrano mieszankę gum na sezon, dzięki czemu opona zachowuje świetne właściwości trakcyjne, a także nie ściera się szybko, ponieważ poszczególne jej warstwy umożliwiają optymalną rotację koła.

Ma to także wpływ na długość suwu, powoduje bowiem jego wydłużenie i przyczynia się do zmniejszenia oporów toczenia pojazdu. Żłobienia w tym artykule rozkładają się symetrycznie od środka osi na boki, tworząc ukośne rowki różnej głębokości. Ich zadaniem jest odprowadzenie nadmiaru wody sprzed czoła auta czy motocyklu. W ten sposób minimalizuje się ryzyko wpadnięcia w poślizg zwłaszcza w sytuacji, gdy występują niesprzyjające warunki atmosferyczne. Opony Taurus posiadają proporcjonalny profil, np. 145/70. Właściwa proporcja między tymi wymiarami ogumienia pozwala na komfortowe pokonywanie zakrętów i umożliwia lepsze osadzenie pojazdu w torze.

Chociaż mogą się wydawać bardzo tanie i przez to wielu kierowców uzna, że ich jakość musi się przekładać na tę cenę, to jest to mylne wrażenie. Użytkownicy chwalą sobie ten produkt i podkreślają jako największy atut, że to ogumienie w świetnej cenie w stosunku do osiągów zarówno na sezon letni, jak i w całorocznym użytkowaniu. Jeśli chcesz zamówić produkt z dowozem w dowolne wskazane miejsce, wejdź na Tirendo.pl.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji