Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1050

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Torque

Zwrotne ogumienie umożliwi Ci precyzyjne prowadzenie auta

Zakręty, wyboistości i ubytki w nawierzchni już niestraszne, gdy wybierasz nowoczesne elementy podwozia. Opony Torque zostały wykonane z trwałej mieszanki gum, którą wzbogacono o związku krzemionki dla uzyskania jak najlepszej przyczepności i sterowności. Dzięki temu koła nie ślizgają się, guma nie odkształca i samochodem nie rzuca na boki.

W serwisie Tirendo.pl wyszukasz ogumienie tej marki zarówno na okres letni, zimowy, jak i produkty całoroczne. Wszystkie z nich, niezależnie od sezonu, charakteryzuje cicha praca w granicach od 70 do 71 decybeli, radialny kształt, indeksy prędkości między T a V, nośność od 73 do 100, przyczepność na poziomie C i opory toczenia w indeksie E.

Co te parametry oznaczają dla Ciebie? Kolejno:

  • komfort akustyczny, wyciszenie pracy zawieszenia z równoczesnym obniżeniem efektów dźwiękowych wywołanych tarciem opon o nawierzchnię
  • ekonomiczna i płynna jazda to efekt dobrej rotacji kół
  • dobre osiągi, te elementy podwozia pozwolą na rozpędzenie się do 190 km/h, a w poszczególnych rozmiarach nawet do 240 km/h
  • opona nie odkształca się i nie przegrzewa, jest nośna adekwatnie do rozmiaru, np. z udźwigiem 365 kg na koło (całoroczne trzynastki) bądź udźwigiem 750 kg/h (osiemnastki, zimówki)
  • krótka droga hamowania, opony Torque nie ślizgają się na wilgotnym podłożu
  • oszczędność i wydajność, spada zużycie paliwa dzięki redukcji tarcia

x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji