Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1050

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Tracmax

Opony Tracmax produkowane są przez Shandong Yongsheng Rubber Group, czyli firmę uznawaną obecnie za jednego z wiodących wytwórców opon na rynku chińskim. Przedsiębiorstwo Shandong Yongsheng Rubber Group zostało założone w 1986 roku. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży oponiarskiej pozwoliło firmie znaleźć się na wysokiej pozycji w branży oponiarskiej. W 2003 roku firma zainwestowała w rozbudowę fabryki Shandong Santai Rubber zajmującej łączną powierzchnię ponad 50 000 metrów kwadratowych i zatrudniającą ponad dwa tysiące wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy na co dzień czuwają nad najwyższą jakością produkowanych przez nich opon.

Obecnie opony Tracmax, produkowane przez Shandong Santai Rubber, są sprzedawane praktycznie na całym świecie. Sieć dystrybucji obejmuje liczne kraje Ameryki, Azji, Afryki oraz Australii, a także Europy. W portfolio producenta znajdują się różne rodzaje opon letnich do samochodów osobowych, wśród których każdy właściciel auta znajdzie coś dla siebie. Opony Tracmax są produkowane w oparciu o technologie pochodzące z Francji, Stanów Zjednoczonych oraz Niemiec. Jednym z najbardziej znanych modeli firmy jest opona Tracmax F101. Jest to opona letnia do samochodów osobowych, reprezentująca klasę budżetową. Jej cechą charakterystyczną jest bardzo dobra przyczepność na śliskich nawierzchniach, osiągnięta dzięki umieszczeniu na jej barkach łukowatych rowków wspomagających odprowadzanie wody oraz zabezpieczających przed poślizgiem hydrodynamicznym. Opona Tracmax F101 jest również doceniana przez użytkowników ze względu na wysoką odporność na ścieranie, co zapewnia jej bardzo długą wytrzymałość. Kolejnym popularnym modelem jest opona Tracmax F106. To opona letnia, reprezentująca klasę ekonomiczną. Dzięki nacięciom na barkach, które ograniczają do minimum wytwarzany hałas, zapewnia ona wyjątkowo cichą i komfortową jazdę. Dodatkowo zastosowany w jej produkcji płaski profil oraz żebrowa konstrukcja pozwalają osiągnąć bardzo dobrą przyczepność, szczególnie podczas poruszania się po suchej nawierzchni. Równie popularna jest wersja Tracmax Radial 102. To opona letnia, reprezentująca klasę ekonomiczną. Charakteryzuje się przede wszystkim wysoką wytrzymałością, którą zapewnia specjalnie dobrana mieszanka surowców gumowych. Dobra przyczepność gwarantuje również wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie jazdy, co ma bardzo duże znaczenie szczególnie dla samochodów rodzinnych.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji