Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1050

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Triangle

W rankingu przedsiębiorstw prowadzących działalność o zasięgu globalnym Triangle Group Corporation Ltd. plasuje się na 14 pozycji. Firma rozpoczęła działalność w 1976 roku jako przedsiębiorstwo państwowe, ale szybko zaczęła ewoluować w kierunku prywatnego biznesu. Obecnie jest największą chińską firmą zajmującą się jednocześnie badaniami, produkcją i sprzedażą. Doskonale radzi sobie z krajową konkurencją. Jej rywalami jest 5 dużych, 20 średnich i niemal 300 małych chińskich firm działających w tej samej branży. Od samego początku firma Triangle stawiała na rynki międzynarodowe, dzięki czemu dziś opony Triangle znane są na całym świecie. Po prawie 40 latach doświadczenia spółka może się pochwalić współpracą ze światowymi liderami w branży. Długa lista firm, z którymi Triangle Group Corporation Ltd. nawiązała biznesowe kontakty obejmuje między innymi Goodyear, Volvo, Caterpillar, Suzuki, Hyundai i liczne mniejsze przedsiębiorstwa z Chin i innych krajów.

Marka Triangle kojarzona jest przede wszystkim z oponami do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów budowlanych oraz wielkogabarytowych OTR. Oryginalne i nowoczesne opony Triangle zawdzięczają swą jakość zastosowaniu unikatowych technologii powstających w niezależnym Centrum Badań i Rozwoju. Wysokie standardy są potwierdzone licznymi certyfikatami o randze międzynarodowej. Spośród wszystkich patentów Triangle, aż 26 stanowi rozwiązania innowacyjne w skali światowej. Innowacyjność technologii pozwala dostosować konstrukcję opon oraz skład mieszanek użytych do ich produkcji do bardzo zróżnicowanych warunków klimatycznych panujących na terenach wszystkich krajów, do których trafiają opony Triangle. Od stycznia 2012 roku Triangle Group Corporation Ltd. posiada również przedstawicielstwo w Polsce, zajmujące się sprzedażą oryginalnych opon ciężarowych.

Bogata oferta opon tej marki obejmuje między innymi budowlane opony Triangle TR668. Model idealnie sprawdza się w trudnych warunkach i na nawierzchniach nieutwardzonych, a wzmocniona konstrukcja jest odpowiednia do dużych obciążeń, charakterystycznych dla samochodów ciężarowych. Efektywne odprowadzanie wody i błota z czoła i boku opony zapewnia specjalny wzór bieżnika zaprojektowany z myślą o specyfice warunków budowlanych. Do montażu w kołach napędowych autobusów i pojazdów ciężarowych przeznaczona jest opona TR688, charakteryzująca się parametrami pozwalającymi na komfortową i szybką jazdę. Opona wyróżnia się bardzo dobrymi właściwościami trakcyjnymi oraz wysoką przyczepnością zarówno na mokrych, jak i na suchych nawierzchniach. Wzór bieżnika pozwala sprawnie usuwać wodę z czoła i boku opony.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji