Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Tyfoon

Opony Tyfoon to produkt grupy Continental przeznaczony przede wszystkim na rynek europejski. Produkt ten jest dostępny w sieci hurtowni Inter-Sprint z Holandii. Dystrybutor opon Tyfoon to jeden z największych importerów i sprzedawców ogumienia w Europie. Opony Tyfoon to marka prywatna, ale ciesząca się doskonałą opinią i zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach dróg. Holenderska firma Inter-Sprint ma w swojej ofercie nie tylko opony Tyfoon, ale również produkty takich marek jak Michelin, Goodyear, Dunlop. Bridgestone, Firestone i Mastersteel. Dostarcza produkty wyłącznie najwyższej jakości, co stanowi doskonałą rekomendację dla marki Tyfoon. Linia Tyfoon obejmuje ogumienie zimowe, letnie i całoroczne do samochodów osobowych i dostawczych.

Wydanym produktem firmy Tyfoon jest opona zimowa Tyfoon Eurosnow 2, która charakteryzuje się stabilną i efektywną pozycja podczas hamowania, zarówno na suchej jak i zaśnieżonej nawierzchni. Ważną cechą podczas zimowych warunków pogodowych jest bardzo dobra przyczepność, która zwiększa bezpieczeństwo jazdy.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji