Uniroyal

Opony Uniroyal MS Plus 66

Odnaleźć swój MS Plus 66 tutaj!


Zadbaj o bezpieczną jazdę w sezonie zimowym

Z nowymi Uniroyal MS Plus 66 możesz podróżować bezpiecznie po śliskich nawierzchniach, ponieważ należą do nowoczesnych i przyczepnych opon. Trzymają się jezdni nawet wówczas, gdy pokryta jest warstwą śniegu i lodu. Odpowiada za to specjalny typ bieżnika, którego gęsta sieć klocków powoduje wydajne odprowadzenie wody, śniegu i błota sprzed czoła pojazdu.

W modelu 66 zastosowano podział na 4 bloki, zewnętrzne służą lepszemu sterowaniu pojazdu przy manewrowaniu, aby kierowca mógł wygodnie i bezpiecznie pokonywać zakręty. Środkowe natomiast utrzymują auto w torze jazdy, odpowiadają za stabilność, a jednocześnie zmniejszają ryzyko wpadnięcia w aquaplaning. Drogę hamowania na mokrej nawierzchni oznaczono europejskim indeksem C.

Uzyskaj zwrotny pojazd i jednocześnie cichą pracę podwozia

Użycie kierunkowego bieżnika, radialnej konstrukcji opony i trwałej mieszanki do produkcji ogumienia, którą dodatkowo wzbogacono w związki krzemionki, spowodowały ulepszenie zwrotności auta i jednocześnie obniżenie poziomu głośności kół. Uniroyal MS Plus 66 pracują cicho, tłumią zakłócenia spowodowane ruchem zawieszenia. Słyszalny hałas mieści się w przedziale do 71 decybeli.

Ulepszony skład mieszanki wpłynął na zwiększenie wytrzymałości ogumienia, które przy rozpędzaniu się do dużych prędkości nadal zachowuje dobre zdrowie. Dla tego modelu opon dopuszczalne są prędkości nawet do 210 km/h (indeks H). Aby zamówić nowe zimówki do swojego samochodu, zajrzyj na Tirendo.pl.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.