Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Strona 1 od 1051

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Vredestein

Vredestein jest holenderską firmą założoną w 1990 roku przez producenta wyrobów gumowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Enschede i posiada bardzo bogatą ofertę produktów, jak np. opony zimowe Vredestein, letnie i całoroczne. Zakłady produkcyjne znajdują się w Holandii i w Rosji, gdzie porodukowane są wszystkie rodzaje opon: opony sezonowe, opony do samochodów osobowych, dostawczych, motocykli jak i pojazdów rolniczych. W latach 50-tych i 60-tych firma była znana głównie z produkcji dwóch modeli opon Profilientje i Masterlientje. Wyprodukowanie dwóch doskonałych i uznanych modeli opon umocniło pozycję firmy na rynku ogumienia. Kolejne lata były jednak okresem kryzysu dla firmy Vredestein, spowodowanym recesją gospodarczą oraz kryzysem naftowym. Firma zadecydowała, że wycofa opony Goodrich z rynku europejskiego. Wszyscy pracownicy firmy, pomimo niepewnej sytuacji w firmie starali się, by przedsiębiorstwo nadal prężnie działało. W 1977r. rząd holenderski przejął 51% udziałów firmy Vredesetin, co pozwoliło zażegnać sytuację kryzysową w firmie i przywrócić dawną stabilizację. Jednymi ze znanych opon tej firmy są dziś opony Vredestein Quatrac 3.

Vredestein stało się bardzo dobrze prosperującym producentem opon. W kolejnych latach grupa inwestorów pod nazwą Vredestein Investment Consortium (VICO – Konsorcjum Inwestycyjne Vredestein), uzyskała prawo do przejęcia udziałów posiadanych przez państwo. To również pozwoliło firmie wprowadzić nową strategię podbicia rynku ogumienia. Postanowiono zwiększyć atrybuty firmy i produkować opony do ściśle określonych potrzeb. Wynikiem tych działań jest seria Vredestein Trac: Quatrac, Protrac, Snowtrac, T-Trac oraz Wintrac, jak np opony Vredestein Snowtrac 3 oraz opony Vredestein Ultrac Sessanta.

 


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji