Vredestein

Opony Vredestein Snowtrac 5

Od343,80 złza opone

Odnaleźć swój Snowtrac 5 tutaj!


Vredestein Snowtrac 5 – opony na każdą zimę

Vredestein to uznany producent opon z Holandii, wytwarzający opony w klasie premium i średniej. Dzięki przywiązaniu do kontroli jakości oraz wytrzymałym materiałom z jakich wykonano ogumienie, opony Vredestein są cenione przez kierowców na całym świecie. Vredestein Snowtrac 5 jest nowym modelem tej firmy, piątym z niezwykle udanej serii opon zimowych Snowtrac.

Opony na nieprzewidywalne zimy

Vredestein Snowtrac 5 to opony zimowe przygotowane aby pokonać najbardziej niekorzystne i trudne trasy zimą. Oblodzone i mokre nawierzchnie nie będą przeszkodą dla aut wyposażonych w znakomite opony Vredestein Snowtrac 5. Producent postawił sobie wysokie wymagania wprowadzenia opony zimowej o doskonałych parametrach, dużej wytrzymałości i przyczepności na śniegu i lodzie. Zastosowano w nich lamele przystosowane do jazdy po ośnieżonej trasie, co poprawia stabilność samochodu podczas jazdy w temperaturze poniżej zera i na drogach nieodśnieżonych. Centralna część bieżnika została wzmocniona, co skraca drogę hamowania oraz zwiększa odporność opony na ścieranie i uszkodzenia, szczególnie ważną podczas zimowych wyjazdów.

Jazdę na błocie pośniegowym umożliwia sferyczna konstrukcja opony z wystopniowanymi rowkami bieżnika. Zmniejsza to możliwość wystąpienia aquaplaningu, ponieważ deszcz i błoto jest efektywnie usuwane spod kół dzięki utworzonym w ten sposób kanałom.

Dla kierowców którzy cenią akustyczny komfort cichego auta, wprowadzono w nich technologię Stealth Design. Polega ona na zastosowaniu wzdłużnych i skośnych rowków bieżnika, które tworzą zróżnicowaną powierzchnię o trójwymiarowej strukturze. Dzięki temu auto emituje mniej hałasu i jazda jest jeszcze przyjemniejsza.

Opony Vredestein Snowtrac 5 zostały przewidziane do samochodów osobowych i produkowane są w rozmiarach 13 – 17 cali. Kup je już teraz w sklepie Tirendo.pl i zadbaj o bezpieczną jazdę zimą z dobrymi oponami marki Vredestein.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK