Vredestein

Opony Vredestein Sportrac 5

Od275,40 złza opone

Odnaleźć swój Sportrac 5 tutaj!


Szybkie ogumienie powinno być również przyczepne

Szukasz dynamicznego ogumienia, które jednocześnie zachowa sterowność na mokrej nawierzchni? Możesz zaufać holenderskiej marce Vredestein SPORTRAC 5. Opony letnie tego koncernu zachowują dużą wydajność przy maksymalnym przyspieszeniu do 240 km/h (indeks V). Czternastki o profilu 185/60 gładko i bezpiecznie pokonują zakręty. Nawet te niewielkie opony mogą sunąć z prędkością maksymalną 210 km/h, z nośnością równą 82. W kategorii przyczepności zyskały one indeks B (w europejskim standardzie w skali od A do G, gdzie A jest najwyższą oceną). Sprawdzają się zatem na mokrym podłożu, posiadają bowiem krótką drogę hamowania. Do tego pracują cicho, wydając hałas do 70 decybeli. Sprzyjają one ekonomicznej jeździe dzięki niskim oporom toczenia (indeks C). Radialny kształt produktu wpływa na dobrą rotację koła, przez co zmniejsza się zużycie paliwa. Jest to niewątpliwie oszczędność dla Twojego portfela.

Wydajne Vredestein SPORTRAC 5 posiadają asymetryczną rzeźbę bieżnika. Obfita sieć rowków i wyżłobień efektywnie odprowadza nadmiar wody sprzed czoła pojazdu, zapobiegając ryzyku wpadnięcia w poślizg. W ten sposób koła nie ślizgają się w kałużach i możesz precyzyjnie zakręcić na mokrym asfalcie. Zwiększa się więc poziom bezpieczeństwa w sytuacji, gdy jezdnia jest zalana deszczem. Poszczególne bloki bieżnika odpowiadają również za zwrotność pojazdu. To holenderskie ogumienie reaguje precyzyjnie na ruchy kierownicą.

Do wyprodukowania letnich opon Vredestein SPORTRAC 5 użyto trwałej mieszanki gum oraz związków krzemionki. Dlatego wykazują one wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a ponadto cechuje je odporność na wysokie temperatury. Ponadto ładnie podkreślają sportową sylwetkę samochodu. Nowe, szybkie ogumienie na sezon letni możesz zamówić już dziś przez portal Tirendo.pl.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK