Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Vredestein Wintrac Xtreme S

Odnaleźć swój Wintrac Xtreme S tutaj!

Holenderskie opony zimowe uzyskują znamienite osiągi zimą

Wydajność, piękna estetyka, niezawodność oraz świetna przyczepność – tak można scharakteryzować produkt holenderskiego koncernu, który dołożył wszelkich starań, aby nasze Vredestein wintrac xtreme s sprawowały się zimą bez zarzutu. Ich budowa opiera się na podziale na trzy bloki - części zewnętrzne z barkami i wzmocnieniem bocznym odpowiadają za stabilną jazdę i chronią pojazd przed turbulencjami, jakie mogą wystąpić na nierównej drodze.

Część wewnętrzna z precyzyjnie wyprofilowanym bieżnikiem pozwala poruszać się bezpiecznie w sytuacji, gdy droga jest oblodzona, zaśnieżona, zalana wodą. Odpowiada za to system nacięć i rowków, których zadaniem jest odprowadzenie nadmiaru wilgoci sprzed czoła pojazdu. W ten sposób maleje ryzyko utraty kontroli nad autem, a uzyskana przyczepność pozwala zachować optymalną drogę hamowania. Przy niekorzystnych warunkach pogodowych nasze auto trzyma się toru, co jest istotne w okresie zimowym zwłaszcza.

Radialny profil ogumienia umożliwia ekonomiczną jazdę.

Rotacja kół przebiega lekko, uzyskana posuwistość powoduje zmniejszenie oporów toczenia samochodu, co jest poświadczone europejskim indeksem C. Płynność jazdy wpływa na redukcję zużycia paliwa i w efekcie daje nam oszczędność. Wynika ona również z faktu, że Vredestein wintrac xtreme s są żywotne, ścierają się powoli, przez co służą znakomicie przy długich przebiegach. Produkt jest już dostępny w serwisie motoryzacyjnym Tirendo.pl, gdzie można je zamówić do dowolnego punktu montażowego.

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK