Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Yokohama A.drive AA01

Odnaleźć swój A.drive AA01 tutaj!

Chociaż matematyka temu przeczy, my musimy uznać, że koło - kołu nierówne, patrząc bowiem na produkt japońskiego koncernu, odnosimy wrażenie kosmiczne, powodowane zarówno nowoczesną estetyką, eleganckim designem, jak i niebagatelnymi osiągami.

Yokohama A.drive AA01 - akcesoria o wysokim standardzie.

W obecnych czasach kierowcy samochodów osobowych oczekują zresztą, że ich potrzeby będą na tyle ważkie, że przy produkcji ogumienia zostaną wzięte pod uwagę.

Stąd produkt ten prezentuje zupełnie inny poziom.

Co zostało szczególnie uwzględnione spośród wielu różnych czynników mających wpływ na komfort kierowcy w tym innowacyjnym produkcie, co sprawia, że te opony letnie biją na głowę wiele innych marek:

1. Bezpieczeństwo

2. Wygoda

3. Ekonomia

Pierwszy czynnik, choć oczywisty, ewoluował przez wiele lat i wskutek nowych badań nad przyczepnością materiału, nasz produkt został wzbogacony o zawartość związków krzemionki, co daje wymierne korzyści właścicielowi pojazdu na wielu płaszczyznach. Zwiększa jego bezpieczeństwo dlatego, że ogumienie stało się wytrzymałe, słabo ścieralne i odporne na otarcia, uszkodzenia mechaniczne czy zgubny wpływ różnic temperatur. Stąd nawet w przypadku często hamowania, przyspieszania auto prowadzi się bez zarzutu. Ponadto wyspecjalizowany bieżnik umożliwia dobrą przyczepność i na suchej, i na wilgotnej drodze, a to skutkuje efektywną sterownością w pogodę i w niepogodę. Tu bowiem także zaprojektowano precyzyjny system rowków w taki sposób, żeby odprowadzał nadmiar wody i zmniejszał ryzyko wpadnięcia w poślizg. Drugi czynnik zatem wynika z pierwszego, ale także trzeba mieć na uwadze, że radialna konstrukcja Yokohama A.drive AA01 czyni jazdę bardziej podobną do miękkiego sunięcia, wręcz lotu, nie odczuwa się bowiem oporu powierzchni w takim stopniu, jak w przypadku wielu innych dętek. Poza tym są one ciche i pracują wydajnie, tłumiąc zgrzyty zawieszenia. W wyniku tak dobrej posuwistości samochód płynie, a guma się nie ściera, więc, jak można łatwo wywnioskować, powstają oszczędności.

Yokohama A.drive AA01 zaskoczą cichą pracą i dobrą sterownością

Znając już zalety Yokohama A.drive AA01, możemy rozważyć montaż tego profesjonalnego produktu w swoim samochodzie, korzystając z bogatej propozycji serwisu Tirendo.pl, gdzie również uzyskamy informację o wszelkich danych technicznych ogumienia.

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK