/

Opony Zeta

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Firma Zeta została utworzona w roku 2002. Jej siedziba została ulokowana w Szanghaju, jednak z czasem Zeta otwierała kolejne biura handlowe w Anglii, USA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Argentynie. Jakość opon Zeta firmowana jest ponad 200 letnim doświadczeniem SD-International. Producent ogumienia za cel postawił sobie znaczną poprawę wydajności aut wyposażonych w produkty Zeta. Równie ważne dla firmy jest zachowanie komfortu podróżowania. Opony ZETA produkowane są z myślą o bardzo szerokim zastosowaniu, począwszy od samochodów osobowych, skończywszy na maszynach budowlanych. W ofercie znajdziemy różne rozmiary i typy opon. Wszystkie produkty objęte są gwarancją. Warto wspomnieć, iż opony ZETA produkowane są zgodnie z obowiązującymi obecnie normami wytwarzania ogumienia.

W ofercie firmy ZETA znajdziemy zarówno opony zimowe, jak i letnie. Kierowcy coraz bardziej popularnych aut typu SUV mogą skorzystać z ogumienia ZETA Azura. To wysokiej klasy opona przeznaczona do luksusowych aut, gwarantująca komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wzór bieżnika został zaprojektowany specjalnie z myślą o dużych prędkościach z zachowaniem odpowiednich właściwości trakcyjnych. Opony Zeta Azura pozwalają wykorzystać maksymalnie możliwości SUV-a. Wzór bieżnika w kształcie litery V pozwala kołom na efektywną pracę w czasie jazdy. Wzmocniony środek bieżnika poprawia znacznie trwałość opony. Opony ZETA to także efektywne rozwiązanie do samochodów 4x4. Seria Zeta Toledo została zaprojektowana w celu zapewnia skuteczności w naprawdę trudnych warunkach drogowych i pogodowych. Aby zagwarantować najwyższą przyczepność, producenci stworzyli oponę z 5 rządowym agresywnym bieżnikiem, z funkcją oczyszczania w czasie jazdy. Ogumienie Toledo bardzo dobrze poradzi sobie na mokrej i błotnistej nawierzchni. Dodatkowo cechuje je bardzo niski poziom hagenerowanego hałasu podczas jazdy. ZETA zadbała także o kierowców pojazdów na jedną oś szukających odpowiednich opon na zimę. Antarctica 5 to ogumienie z charakterystyczną rzeźbą bieżnika typu V. Ułożony kierunkowo i wyposażony dodatkowo w specjalne rowki, skutecznie odprowadza wodę w trudnych warunkach pogodowych. Specjalna konstrukcja opony gwarantuje niski poziom generowanego hałasu. Oprócz komfortu możemy liczyć na stabilność, przyczepność i bezpieczeństwo.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK