Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Strona 1 od 1
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony 215/50 r17

Jeszcze większa dbałość i troska o bezpieczeństwo na drodze

Wśród rozmaitości opon, które wchodzą na rynek, można nieco się zagubić i stracić orientację. Z drugiej strony jednak dostęp do szerokiej gamy produktów sprawia, że mamy możliwość większego wyboru i nie czujemy się w żaden sposób ograniczeni. Tirendo.pl wychodzi z propozycją do wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort podejmowania samodzielnych decyzji i posiadania szerokiego pakietu dużej ilości alternatyw. Opony 215/50 17, które znajdziesz wśród różnych producentów, to oferta przygotowana specjalnie z myślą o klientach posiadających samochody osoby wyższej klasy – na przykład SUV 4x4.

Wychodząc z założenia, iż samochody terenowe, z uwagi na specyfikę swej konstrukcji i ukształtowania potrzebują takich też opon, podając dokładne wymiary określające techniczne dane, od początku myśli się o precyzji ich dopasowania do samochodu. Początkowa wartość (215) określa szerokość opony podaną w milimetrach, liczba 50 to z kolei informacja mówiąca o procentowym udziale profilu opony (50 procent z 215 milimetrów), natomiast ostatnia liczba (17) opisuje zdefiniowaną w calach długość średnicy felgi. Dzięki tak szczegółowym parametrom, jakie posiadają Opony 215/50 17, możesz bez problemu znaleźć interesujący Cię produkt, skorelowany technicznie z Twoim pojazdem.

Inwestycja dalekosiężna

Wszystkim kierowcom kupującym aktualnie opony na nowy sezon z pewnością zależy nade wszystko na ich wytrzymałości, co więcej – idealnym rozwiązaniem byłby wybór takich, których eksploatację można przedłużyć. Korzystając z profesjonalnej wyszukiwarki na Tirendo.pl, z pewnością uda Ci się znaleźć modele spełniające w całości Twoje oczekiwania oraz zgodne z przeznaczeniem do określonego rodzaju aut. Serdecznie zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do bliższego zapoznania się z oponami z naszej oferty!


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK