Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Strona 1 od 1
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony 225/45 r17

Koncentracja na detalach i kwestiach technicznych przy wyborze

Ulegając ferworowi poszukiwań idealnych opon dla swojego samochodu często zapominamy o dokładnym sprawdzeniu wszystkich parametrów technicznych i przyjrzeniu się ich profilowi. Detaliczne skoncentrowanie się na wymiarach pozwali nam dokładniej dopasować opony do naszego samochodu; nie powinno być tutaj mowy o pomyłkach, ponieważ liczy się nie tylko nasz komfort i wygoda, ale nade wszystko bezpieczeństwo (własne, jak i przewożonych pasażerów). Dlatego tak istotnym jest, aby bezwzględnie zwracać uwagę na wszelkie oznaczenia, umieszczone zarówno na Europejskiej Etykiecie Opony, jak i w szczegółowym opisie danych technicznych. Tirendo.pl rekomenduje wszystkim posiadaczom samochodów typu SUV (4x4) Opony 225/45 17, gdyż są to produkty stworzone specjalnie z myślą o specyfice tego rodzaju aut.

Szeroka gama możliwości oraz korzyści

Określenie wymiarów naszych opon w milimetrach pozwala na precyzję przy dopasowaniu oraz myśl o specyfice samochodu, do których są one przeznaczone. Samochody osobowe wyższej klasy to pojazdy wymagające szczególnej dbałości o każdy możliwy detal z nim związany – nie bez kozery przecież ich nadwozia są ukształtowane w taki sposób, aby dawały sobie radę w trudnych warunkach. Nasze Opony 225/45 17 świetnie sprawdzą się w samochodach, które posiadają osoby mieszkające pod miastem, ale również i tych, które są wykorzystywane do dostarczającej niekiedy wiele wrażeń, ale i obniżającej status bezpieczeństwa jazdy w terenie. Liczba 225 definiuje szerokość opony w milimetrach, 45 określa jej profil (w formie procentowej – 45 procent z 225 milimetrów), a końcowa wartość (17) – to informacja na temat średnicy felgi (podana w calach). Dzięki precyzyjnie określonym wymiarom, możesz dokonać wyboru opon spośród szerokiej oferty, mając jednak cały czas na uwadze dokładne dopasowanie do swojego modelu samochodu.

Napęd na cztery koła, wśród wielu swoich zalet, ma jedną niezwykle ważną: dzięki jego zastosowaniu możliwa jest bezpieczna podróż po niezwykle stromym terenie, wśród potężnych górskich krajobrazów, gdzie raczej nie dadzą sobie rady zwykłe samochody niższych klas. Opony 225/45 17 są zatem świetnym wsparciem dla tego typu pojazdów i stanowią podstawę ich wyposażenia – jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, sprawdź koniecznie bliższe szczegóły na Tirendo.pl!


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK