Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Cooper Discoverer AT3

Odnaleźć swój Discoverer AT3 tutaj!

Czuj się pewnie w terenie dzięki wytrzymałym oponom

Specjalne ogumienie do pokonywania trudnych terenów pozwoli Ci na jazdę po żwirze, błocie i piasku. Z wytrzymałymi Cooper Discoverer AT3 możesz pokonywać przestrzeń bez obawy o utknięcie w piaskowej zaspie. Ich budowa jest złożona: składa się z sieci precyzyjnie dopracowanych bloczków z głębokimi żłobieniami i płytszymi nacięciami.

Te głębsze rowki pozwalają na odprowadzenie zanieczyszczeń na boki, aby pojazd sunął gładko po trudnym terenie. Jednocześnie pozwalają one pokonywać grunt o zwiększonej wilgoci czy też kałuże wskutek efektywnego usuwania wody na zewnątrz. Płytsze żłobienia wspomagają przyczepność, a ich dodatkowym zadaniem jest polepszenie sterowności pojazdu. Ponadto profil opon oraz blokowa struktura bieżnika wpływają na zwiększenie nośności auta, przez co możesz podróżować z większym obciążeniem.

Solidna konstrukcja pozwala na wydłużenie eksploatacji

Nowoczesne ogumienie zostało wytworzone przy użyciu wysokiej jakości materiałów wzbogaconych w związki krzemionki. Uzyskano w ten sposób lepszą wytrzymałość produktu, co wpływa na ich trwałość oraz odporność wobec uszkodzeń mechanicznych. Cooper Discoverer AT3 cechują się solidną budową ze wzmocnionym szkieletem, co powoduje, że nie łatwo je przerwać i zetrzeć.

Wydajne opony offroad można więc bezpiecznie eksploatować przez długi czas, są bowiem żywotne i ścierają się bardzo powoli, a do tego pracują efektywnie na trudnym podłożu. Jeśli szukasz profesjonalnego ogumienia do jazdy w terenie, zajrzyj na Tirendo.pl.

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK