/Opony Lassa

Niestety nie znaleziono żądanej kategorii. Proponujemy Państwu zapoznanie się z całą ofertą opon w tym rozmiarze.  Według modelu pojazdu
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

Opony Lassa - jedź bezpiecznie na nowych oponach przez wszystkie sezony

Śnieg, deszcz czy błoto - niezależnie od warunków pogodowych opony Lassa spełnią swoje zadanie. Zostały one tak zaprojektowane, aby zimą dawać komfort jazdy nawet na oblodzonej drodze i utrzymać przyczepność, a z kolei latem - aby odprowadzić nadmiar wody lub sunąć wydajnie po suchej nawierzchni.

Znaczna większość produktów tej firmy charakteryzuje się cichą pracą. Poziom wydawanego hałasu nie przekracza 70 decybeli. Ponadto opony Lassa są bardzo przyczepne, pozwalają na precyzyjne manewrowanie pojazdem na suchych i wilgotnych powierzchniach, przez co uznaje się je za jedne z najbezpieczniejszych elementów podwozia dla aut na oba sezony. Przeznaczone są raczej dla samochodów poruszających się w terenie miejskim, np. model LC/R 165 R13C pracuje sprawnie przy prędkościach do 150 km/h. Lekko pofałdowana rzeźba bieżnika umożliwia swobodne pokonywanie zakrętów bez podsterowności. Specjalna mieszanka gum, użyta do produkcji opon, wyśmienicie sprawdza się nawet na długich trasach, będąc wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i odporna wobec dużego zakresu temperatur.

Podsumowując, opony Lassa należą do artykułów, które kierowcy cenią za:

  • bezpieczeństwo
  • dobrą przyczepność
  • cichą pracę
  • dużą żywotność
  • niezawodność
  • atrakcyjną cenę

Aby zamówić całoroczne ogumienie dla swojego auta, odwiedź Tirendo.pl. U nas wysyłka nic nie kosztuje, a dodatkowo dostarczymy wybrany przez Ciebie produkt w dowolne miejsce, np. do najbliższego warsztatu samochodowego.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK