Początek wyzwania Tirendo Tire Challenge


Ten weekend był ekscytujący! Nareszcie wystartowało wyzwanie Tirendo Tyre Challenge we współpracy z marką Falken. O ile w piątek lało jak z cebra, o tyle w sobotę świeciło słońce. Dzięki temu mogliśmy powitać dużą liczbę gości i uczestników w obozie dla kierowców, znajdującym się w namiocie Tyre Challenge.

Zaraz na początku ekipa z alei serwisowej firmy Falken określiła przewidywany czas , który powinien wystarczyć uczestnikom wyzwania. Ustalono wspólnie, że 28,51 sekund to możliwy do osiągnięcia czas na wymianę jednego koła.Nowy rekord zanotowany w pitstopie podczas weekendu na torze

19 sierpnia po południu mieliśmy wielu uczestników, którzy byli bardzo blisko osiągnięcia czasu ustalonego przez zawodowych mechaników. W końcu nastąpiło to, co musiało nastąpić:

Jeden z uczestników, który właściwie nie chciał wziąć udziału w wyzwaniu Tirendo Tyre Challenge, dał się w końcu przekonać i uzyskał nieprawdopodobny czas 24,41 sekund, który daje mu w tym momencie 1 miejsce w klasyfikacji panów.

Poniżej lista wyników:
Wynik zawodowców: 00:28:51 sekund
Wynik pań: 01:05:31 sekund
Wynik panów: 00:24:41 sekund

Spróbuj swoich sił następnym razem!

Następny termin przypada na kolejny weekend na torze od 22 do 24 września. Już teraz zarejestruj się na stronie   i wygraj 2 z 15 podwójnych zaproszeń na wyścigi VLN.

Odwiedź nas w weekend w punkcie dla kierowców na wysokości stanowiska nr 6 i weź udział na żywo. Dla uczestników z najlepszymi czasami w konkurencji wymiany kół do wygrania są dwa zestawy opon; jeden komplet opon letnich i jeden opon zimowych, do wyboru z asortymentu firmy Falken.

Uczestnicy, którzy zajmą miejsca od 2 do 10 mogą również zdobyć atrakcyjne nagrody i niezapomniane, motoryzacyjne przeżycia.

Również we wrześniu odbędzie się wyzwanie Tirendo Tyre Challenge APP, w którym możesz wziąć udział nie wychodząc z domu. Tutaj na mistrzów również czekają fantastyczne nagrody.