/

Opony Mirage

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Z ciężkim ładunkiem możesz również jeździć bezpiecznie

Kierowcy tirów i pojazdów o dużej ładowności mogą spokojnie zaufać nowemu ogumieniu, które zostało wyposażone w wytrzymałe szkielety. Dzięki temu guma nie ulega odkształceniu, nie traci swojej nośności i umożliwia bezpieczne podróżowanie. Opony Mirage, o nich bowiem mowa, dają kierowcy uczucie stabilności i kontroli nad autem nawet wtedy, gdy długiej jeździe nie sprzyjają warunki pogodowe.

Inżynierowie postarali się nie tylko o dobre parametry jezdne, ale również o wydajność tego ogumienia. Radialny kształt opon powoduje, że koła zyskują lepszą rotację. Dopasowana do trudnych warunków drogowych i atmosferycznych rzeźba bieżnika łagodnie amortyzuję pracę zawieszenia, wycisza ją, jak i wpływa na redukcję wstrząsów ze strony nawierzchni. Płynność i zwiększenie opływowości samochodu obniżają opory toczenia. Gdy auto porusza się gładko i stabilnie, maleje również zużycie paliwa. Opony Mirage zapewnią Ci:

  • bezpieczną jazdę
  • sterowność, kontrolę nad pojazdem
  • dobrą przyczepność również wtedy, gdy pada deszcz
  • zmniejszenie ryzyka wpadnięcia w poślizg
  • dużą nośność
  • wydajną, ekonomiczną pracę kół
  • oszczędność paliwa
  • ogólną oszczędność, gdyż są to produkty o dużej trwałości

Aby zamówić nowe ogumienie dla Twojego samochodu ciężarowego wystarczy, że odwiedzisz portal Tirendo.pl. U nas znajdziesz wiele znanych i mniej znanych opon, a wszystkie z nich zostały sprawdzone, ocenione i opisane.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.


Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.