/Opony Rigdon

Niestety nie znaleziono żądanej kategorii. Proponujemy Państwu zapoznanie się z całą ofertą opon w tym rozmiarze.  Według modelu pojazdu
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

Wybierz bezpieczeństwo w pogodę czy w niepogodę

Kaprysy aury wydają się mniej groźne w skutkach dzięki nowym częściom podwozia, które zaprojektowano w taki sposób, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa kierowcy. Nowoczesne opony Rigdon, które znajdziesz na Tirendo.pl, są tego przykładem, że można dojechać do celu bez utraty właściwości trakcyjnych, a zarazem stabilnie i bezawaryjnie.

Duża przyczepność tego ogumienia to zasługa pracy bieżnika, użytej mieszanki i profesjonalnej budowy produktu. Gęsta sieć lameli i rowków w poszczególnych blokach opon ma za zadanie uczynić pojazd opływowym, zwrotnym i sterownym. Jednak gdy zmieniają się warunki pogodowe, na drodze zjawia się deszcz, śnieg czy lód, główną rolą układu bieżnika jest odprowadzenie nadmiaru wilgoci i zanieczyszczeń sprzed czoła pojazdu, aby zmniejszyć ryzyko aquaplaningu czy utknięcia w śniegu. Wtedy również liczy się rodzaj gumy, z którego wykonano produkt. Jeśli jest ona odpowiednio elastyczna i odporna na działania temperatur, powinna wówczas zapewniać przyczepność. Opony Rigdon sprawdzają się pod tym względem, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów dla uzyskania jak największej kontroli nad pojazdem w trudnych warunkach drogowych.

Przyczyniają się one także do Twojej oszczędności. Gdy działają różne siły - tarcie, grawitacja, obciążenie pojazdu, a do tego przyspieszenie, następuje zrównoważenie tych różnych energii dzięki profesjonalnej budowie produktu. Redukcja oporów toczenia, wyższa nośność czy też amortyzacja obciążeń podwozia wpływają korzystnie na żywotność ogumienia.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK