Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976


461,90 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 1
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony BKT

Ogumienie diagonalne pozwoli rozwijać prędkość

Opony BKT należą do diagonalnych, co znaczy, że zostały przystosowane do poruszania się po trudniejszych terenach. Są to solidne elementy podwozia, wytrzymują one zarówno obciążenia związane z tarciem podłoża, jak i jego rodzajem - czy będzie to asfalt, glina czy żwir. Ich rzeźba bieżnika efektywnie odprowadza błoto, wodę i inne zanieczyszczenia, aby jazda była płynna i bezpieczna.

W przykładzie 25 x 10.00 - 12 TL masz do czynienia z kategorią opon bezdętkowych dla pojazdów ATV i quadów. Gdy przyjrzysz się budowie bieżnika, zauważysz charakterystyczne żłobienia w kształcie nieco ukośnych, bardziej poziomych fal i kropki. Służą one zwiększeniu bezpieczeństwa w trakcie hamowania i przyspieszania, a także prawidłowej amortyzacji wstrząsów podłoża. Dodatkowo odpowiadają za odprowadzanie elementów ruchomych na trasie, żwiru, wody i błota. Dzięki temu uzyskujesz przyczepność i zwrotność. Boczne rowki wzdłuż ścianek zewnętrznych pozwalają skręcać z zachowaniem sterowności pojazdu. Zostały one dodatkowo wykonane z materiału odpornego na ścieranie, odkształcenia i duże zakresy temperatur.

Jeśli szukasz modelu diagonalnego, aby móc się rozpędzić i przy tym zachować bezpieczeństwo, opony BKT będą słusznym wyborem. Aby znaleźć inne typy opon, np. diagonalne opasane, które dają większą stabilność jazdy lub radialne - dedykowane ciężkim motocyklom o dużej mocy, odwiedź portal Tirendo.pl.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK