/

Opony BKT

Szukaj według rozmiaru: 1 Ilość wyświetlanych wyników z ofertami na stronie:

Szczegóły

Dodaj produkt do porównania

Ceny zawierają podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski

BKT AT-108
BKT
BKT AT-108
23x10.00-10 TL

Sezon

Quady / ATV

dostępne
tylko 579,10
dostępne
Szczegóły
Wysyłka gratis**
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych***
Pokazano 1 z 1 opon
Ilość artykułów na stronie

*Ceny katalogowe są cenami netto.

**Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
***Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Ogumienie diagonalne pozwoli rozwijać prędkość

Opony BKT należą do diagonalnych, co znaczy, że zostały przystosowane do poruszania się po trudniejszych terenach. Są to solidne elementy podwozia, wytrzymują one zarówno obciążenia związane z tarciem podłoża, jak i jego rodzajem - czy będzie to asfalt, glina czy żwir. Ich rzeźba bieżnika efektywnie odprowadza błoto, wodę i inne zanieczyszczenia, aby jazda była płynna i bezpieczna.

W przykładzie 25 x 10.00 - 12 TL masz do czynienia z kategorią opon bezdętkowych dla pojazdów ATV i quadów. Gdy przyjrzysz się budowie bieżnika, zauważysz charakterystyczne żłobienia w kształcie nieco ukośnych, bardziej poziomych fal i kropki. Służą one zwiększeniu bezpieczeństwa w trakcie hamowania i przyspieszania, a także prawidłowej amortyzacji wstrząsów podłoża. Dodatkowo odpowiadają za odprowadzanie elementów ruchomych na trasie, żwiru, wody i błota. Dzięki temu uzyskujesz przyczepność i zwrotność. Boczne rowki wzdłuż ścianek zewnętrznych pozwalają skręcać z zachowaniem sterowności pojazdu. Zostały one dodatkowo wykonane z materiału odpornego na ścieranie, odkształcenia i duże zakresy temperatur.

Jeśli szukasz modelu diagonalnego, aby móc się rozpędzić i przy tym zachować bezpieczeństwo, opony BKT będą słusznym wyborem. Aby znaleźć inne typy opon, np. diagonalne opasane, które dają większą stabilność jazdy lub radialne - dedykowane ciężkim motocyklom o dużej mocy, odwiedź portal Tirendo.pl.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.