Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976


424,20 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
595,00 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
Ograniczona ilość sztuk
Strona 1 od 1
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony Carlisle

Ogumienie z trwałej mieszanki jest wytrzymałe i wydajne

Jeśli szukasz solidnych elementów podwozia do zastosowania na trudniejszych gruntach typu kamienie, żwir czy błoto, to spokojnie możesz postawić na opony Carlisle. Zaprojektowano je właśnie w taki sposób, aby wykazywały dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, przez co dają one stabilność i bezpieczeństwo przy pokonywaniu nierówności podłoża.

Specjalna mieszanka gum odpowiada za wysoką żywotność tego ogumienia. Niezależnie od tego, czy wybierasz wersję na lato, czy też na cały rok, wykazuje ona odporność na działanie skrajnych temperatur. Jest to istotne zarówno przy jeździe po miejskich drogach, jak i w terenie, ponieważ nie dochodzi do przegrzania opon, naruszenia ich plastyczności i właściwości trakcyjnych. Precyzyjnie uformowana linia bieżnika pozwala przemieszczać się gładko i przyczepnie, następuje amortyzacja wstrząsów. Uzyskana w ten sposób płynność przekłada się na przyjemność z jazdy i większą wygodę przy manewrowaniu pojazdem. Wypustki i żłobienia w układzie bieżnikowym służą odprowadzeniu błota, śniegu czy innych zanieczyszczeń. Dzięki nim nie zakopiesz się w piasku czy zaspach, a ryzyko wpadnięcia w poślizg ulega zmniejszeniu.

Przyczepność oraz wydajna praca to zalety tego wyposażenia dla motorów i quadów, dzięki którym opony Carlisle cieszą się zaufaniem kierowców, którzy przetestowali je zarówno w mieście, jak i w terenie. Profesjonalne elementy podwozia do różnych typów pojazdów możesz wybrać na Tirendo.pl.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK