/


Opony Carlisle

Szukaj według rozmiaru: 2 Ilość wyświetlanych wyników z ofertami na stronie:

Sortuj według:
AT 489
Carlisle
Carlisle AT 489
25x10.00-12 TL

Sezon

Quad / ATV

dostępne
tylko 473,20 zł
dostępne
Szczegóły
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
AT 489
Carlisle
Carlisle AT 489
25x10.00-12 TL 79F NHS

Sezon

Quad / ATV

Ograniczona ilość sztuk
tylko 572,70 zł
Ograniczona ilość sztuk
Szczegóły
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Ogumienie z trwałej mieszanki jest wytrzymałe i wydajne

Jeśli szukasz solidnych elementów podwozia do zastosowania na trudniejszych gruntach typu kamienie, żwir czy błoto, to spokojnie możesz postawić na opony Carlisle. Zaprojektowano je właśnie w taki sposób, aby wykazywały dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, przez co dają one stabilność i bezpieczeństwo przy pokonywaniu nierówności podłoża.

Specjalna mieszanka gum odpowiada za wysoką żywotność tego ogumienia. Niezależnie od tego, czy wybierasz wersję na lato, czy też na cały rok, wykazuje ona odporność na działanie skrajnych temperatur. Jest to istotne zarówno przy jeździe po miejskich drogach, jak i w terenie, ponieważ nie dochodzi do przegrzania opon, naruszenia ich plastyczności i właściwości trakcyjnych. Precyzyjnie uformowana linia bieżnika pozwala przemieszczać się gładko i przyczepnie, następuje amortyzacja wstrząsów. Uzyskana w ten sposób płynność przekłada się na przyjemność z jazdy i większą wygodę przy manewrowaniu pojazdem. Wypustki i żłobienia w układzie bieżnikowym służą odprowadzeniu błota, śniegu czy innych zanieczyszczeń. Dzięki nim nie zakopiesz się w piasku czy zaspach, a ryzyko wpadnięcia w poślizg ulega zmniejszeniu.

Przyczepność oraz wydajna praca to zalety tego wyposażenia dla motorów i quadów, dzięki którym opony Carlisle cieszą się zaufaniem kierowców, którzy przetestowali je zarówno w mieście, jak i w terenie. Profesjonalne elementy podwozia do różnych typów pojazdów możesz wybrać na Tirendo.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK