Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 12
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Wanda

Kup ogumienie, które poradzi sobie z każdym typem podłoża

Lubisz dynamiczną jazdę motorem, marzysz o wyprawie po bezdrożach? W takiej sytuacji opony Wanda> to świetne rozwiązanie, pozwalają one cieszyć się z pokonywania dróg o trudnym podłożu, przejadą po żwirach, błotach, piaskach, a nawet i po śniegu, umożliwią komfortowe pokonywanie zakrętów dzięki swojej wytrzymałości.

Wykonane je ze specjalnego rodzaju gum, aby zachowywały przyczepność również w trudniejszych warunkach pogodowych. Mieszanka jest twarda, spisuje się znakomicie na suchej nawierzchni, na mokrej trzeba bardziej uważać. Jak jednak twierdzi wielu użytkowników tego ogumienia, jeździli oni po śniegu i zaspach bez jakichś większych problemów związanych ze sterownością pojazdu. Co jeszcze istotne w budowie tych opon, to fakt, że posiadają one ciekawie wykonaną rzeźbę bieżnika. Przyciąga ona nie tylko estetycznym wykończeniem, ale również precyzyjnym pofałdowaniem rowków. Jest to zabieg celowy, fałdy i żłobienia mają za zadanie utrzymać jak najlepszą styczność z podłożem.

Opony Wanda w znacznej większości to produkty diagonalne, są więc wytrzymałe i bezpieczne przy niezbyt dużych prędkościach na gruntach typu kamienie, piach, trawa, ale także na wszelkich drogach asfaltowych dają dużą przyjemność z jazdy. Aby zamówić wybrane przez Ciebie ogumienie do motoru bądź quada, odwiedź portal Tirendo.pl i dobierz oponę do przedniego i tylnego koła.


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK