Opony do skutera | dostawa i zwrot GRATIS | Tirendo.pl

Opony do skutera

Opony do skutera

Udana przejażdżka na skuterze w piękny słoneczny dzień to coś wyjątkowego. Ale należy pamiętać w tak pięknym momencie również o bezpieczeństwie. Ponieważ części pierwszego kontaktu z drogą mają ogromny wpływ na długość drogi hamowania warto jest mieć dobre opony do skutera. Ale co sprawia że opony skuterowe działają poprawnie? I na co zwrócić uwagę przy zakupie? Aby ułatwić Ci wybór opon do skutera możemy dać Ci kilka pomocnych wskazówek.

Opony do skuterów: wybór jest ogromny

Opony do skuterów i motorowerów występują w najróżniejszych kształtach i rozmiarach. Aby wybrać odpowiednie opony do skutera musisz przeanalizować swój styl jazdy. Na przykład opony City są idealne dla miłośników miasta. Te specjalne opony skuterowe są mianowicie wykonane z mocniejszej gumy, zapewniają doskonałą odporność na szorstkim asfalcie. Są one również wyposażone w dobry drenaż, dzięki czemu można cieszyć się jazdą skuterem nawet jesienią. Jeżeli preferujesz bardziej sportowy styl jazdy, to proponujemy opony sportowe które zapewnią Ci wiele zabawy i radości. Jednym z lepszych modeli w tej kategorii jest opona Pirelli Diablo. Jak można oczekiwać od włoskiego producenta opona wyróżnia się sportowym charakterem nawet przy jeździe z dużą prędkością. Wzór rowków jest specjalnie zaprojektowany, aby nie tylko zapewnić doskonałą przyczepność, ale również wysoką wydajność i właściwe hamowanie na zakrętach.

Istnieją 3 główne typy opon do skuterów:
  • Miejski opony skuterowe do jazdy po mieście, ograniczając się do krótkich podróży.
  • Touring opony skuterowe odpowiednie do skuterów od 125 do 250 cm3 i do bardziej intensywnej jazdy.
  • Opony skuterowe sportowe przeznaczone są do modeli wyścigowych oraz wysokiej klasy z ponad 400 cm3.

Koszt zakupu opon skuterowych

Szeroka gama opon do skutera, lub opon motocyklowych, oznacza również, że istnieje duże zróżnicowanie cenowe. Tak więc mamy dostępne nie tylko opony premium, ale również duży wybór wśród tanich opon motocyklowych . Które opony wybrać zależy już od Twoich preferencji jazdy.

Znajdź swoje opony do skutera

Aby służyć Ci pomocą wybraliśmy kilka modeli opon do skutera. Abyś zawsze dobrze bawił się na drodze.

Vredestein Staccata
Vredestein Staccata

Bezpieczeństwo i stabilne prowadzenie, to cechy którym ta opona całoroczna zawdzięcza wysoką ocenę. Jest również bardzo trwały i dzięki swojej konstrukcji również miłe dla oka.


Wszystkie rozmiary
Continental Contitwist
Continental Contitwist

Continental Conti Twist jest bardzo wszechstronną oponą. Elegancki profil chroni także przed aquaplaningiem i zmniejsza zarówno opór toczenia jak i zużycie paliwa.


Wszystkie rozmiary
Heidenau K 66
Heidenau K 66

Opona do skutera jest idealna dla miłośników jazdy po miaście. Zapewniają przyczepność na mokrych i suchych nawierzchniach.Opona ze względu na swoją większą trwałość również bardzo przyjazne dla środowiska.


Wszystkie rozmiary
Pirelli Diablo Scooter
Pirelli Diablo Scooter

Zapewnia solidną przyczepność na każdej powierzchni.Tak więc bezpieczeństwo jest największym atutem pony Pirelli Diablo.


Wszystkie rozmiary
Michelin Power Pure SC
Michelin Power Pure SC

Opona do skutera która jest wielkim sukcesem firmy Michelin. Zapewnia doskonałą przyczepność dzięki nowej technologii 2CT. To sprawia, że ​​nadaje się nie tylko do zwiedzania miasta, ale z pewnością na sportową jazdę. Michelin Power Pure SC jest zdecydowanie wszechstroną oponą.


Wszystkie rozmiary