Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Rovelo

Wybierz ogumienie, któremu zaufało wielu kierowców

Na rynku motoryzacyjnym opony Rovelo są znane i cenione przez wielu użytkowników ze względu na swoją długą żywotność, przyczepność i wysoką jakość wykonania. Cieszą się zaufaniem zwłaszcza tych kierowców, którzy podróżują po dalekich trasach. Dzieje się tak ze względu na ich właściwości:

  • są to produkty bardzo trwałe, żywotne
  • wykazują odporność na duży zakres temperatur i odkształcenia
  • wytrzymują spore obciążenia, są nośne
  • mają krótką drogę hamowania
  • umożliwiają szybką, a zarazem oszczędną jazdę

Pięć wymienionych wyżej czynników sprawia, że to ogumienie uznawane jest za bezpieczne i wydajne. Guma ściera się powoli, mieszanka zmienia swoje właściwości jezdne w zależności od pory roku, może być więc bardziej elastyczna czy sztywniejsza w zależności od panującej temperatury. Produkt cechuje się dużą nośnością właściwą dla elementów podwozia przeznaczonych do jazdy z większym załadunkiem. Do tego pozostaje zwrotny i zachowuje swoje atuty niezależnie od tego, czy prowadzisz z obciążeniem czy bez. Czteroblokowa struktura bieżnika z symetrycznymi nacięciami po pierwsze utrzymuje auto w torze, wpływa na zwiększenie przyczepności, po drugie zmniejsza ryzyko aquaplaningu przez odprowadzenie wody sprzed czoła pojazdu.

Opony Rovelo, np. szesnastki 295/60 rozpędzą się nawet do 240 km/h (indeks V). Aby je zamówić, wejdź na Tirendo.pl i wybierz właściwy rozmiar ogumienia dla Twojego pojazdu.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji