Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Strona 1 od 1049

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony BF Goodrich

Opony zimowe BG Goodrich i letnie firmy są bardzo znane w Polsce. Historia opon rozpoczęła się w 1870 roku wraz z założeniem firmy produkującej wyroby gumowe przez Benjamina Franklina Goodricha. Już w 1896 roku wyprodukowano pierwsze opony, a Goodrich został uznany za czołowego producenta opon w Stanach Zjednoczonych. Ponadto koncern stał się przodującą marką w zakresie produkcji opon radialnych.  Produkcja opon tego typu ruszyła już w 1965 roku.  Opony nie były jedynym produktem koncernu– produkowano również inne wyroby z gumy. W 1986 roku Goodrich nawiązał współpracę z firmą Uniroyal. Dwa lata później dział produkcji opon został sprzedany koncernowi Michelin, który kontynuował ich sprzedaż pod marką BF Goodrich. Koncern macierzysty Goodrich Co. zajmuje się obecnie produkcją wyrobów z dziedziny inżynierii mechanicznej, lotniczej oraz astronautyki.

W portfolio marki BF Goodrich znajdują się nie tylko opony letnie i zimowe do samochodów osobowych, ale także dla samochodów ciężarowych oraz pojazdów z napędem 4x4. Opona do aut osobowych to przede wszytskim opony, które zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa, jak np. opona BF Goodrich G-Grip, która charakteryzuje się również dobra wydajnością na mokrej nawierzchni. Natomiast modelem, który nadaje się znakomicie do aut typu SUV są oponyBF Goodrich Winter Slalom KSI, które charakteryzują się krótka drogą hamowania oraz znakomitą przyczepnością.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji