Firestone

Opony Firestone Winterhawk 3

Od939,30 złza opone

Odnaleźć swój Winterhawk 3 tutaj!


Zimowe wyposażenie może być tanie i efektywne

Amerykańskie ogumienie należy do wydajnych i żywotnych produktów oponiarskich na rynku, a do tego charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do proponowanych osiągów. Dostępne na rynku Firestone WINTERHAWK 3 dedykowane są samochodom osobowym na sezon zimowy. Wyprodukowano je z trwałej mieszanki gum, wzbogacając skład o związki krzemionki. To dlatego opona zachowuje długo dobre zdrowie, ściera się powoli, a w niskich temperaturach pracuje należycie.

Solidnie wykonane ogumienie pozwala na bezpieczne podróżowanie również w sytuacji, gdy pada śnieg, a jezdnie są śliskie, oblodzone. Specjalny system kierunkowych nacięć i wyżłobień w rzeźbie bieżnika efektywnie odprowadza śnieg i nadmiar wody spod kół, aby samochód sunął bez poślizgu, z zachowaniem pełnej kontroli nad sterownością pojazdu. Trzynastki w rozmiarze 155/70 pozwalają na przyspieszenie do 190 km/h, zachowując wszystkie parametry jezdne. Ich wydajność mieści się w przedziale E, a przyczepność na mokrym podłożu sklasyfikowano do klasy C. Produkują hałas do 71 decybeli, wykazują się nośnością do 345 kg na koło.

Zostały one dokładnie przetestowane przez koncern przed wypuszczeniem na rynek europejski właśnie pod kątem drogi hamowania na mokrej jezdni. Dlatego uznaje się je za bezpieczne i przyczepne. Inne zalety Firestone WINTERHAWK 3 to:

  • odpowiednia sterowność przy wychodzeniu z zakrętów
  • stabilne prowadzenie auta podczas skręcania
  • łatwość manewrowania pojazdem na zaśnieżonym gruncie
  • niskie opory toczenia pozwalają na ekonomiczne podróżowanie
  • dobra żywotność opon daje możliwość długotrwałej eksploatacji

Aby zamówić oszczędne i ciche ogumienie na zimę i przemieszczać się bezpiecznie po zaśnieżonych trasach, dobierz odpowiedni rozmiar opon do Twojego samochodu w serwisie Tirendo.pl. Zamów wybrane przez Ciebie Firestone WINTERHAWK 3 pod dowolny adres, np. do najbliższego warsztatu w celu zamontowania.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.