Fulda

Opony Fulda EcoControl HP

Od215,10 złza opone

Odnaleźć swój EcoControl HP tutaj!


Oszczędne i żywotne ogumienie sprawdzi się w Twoim aucie

Stabilne rozwiązania motoryzacyjne na sezon letni to takie, które pozwalają jeździć bezpiecznie, z zachowaniem krótkiej drogi hamowania i odpowiedniej przyczepności nawet w sytuacji, gdy z nieba leje się deszcz. Z myślą o kierowcach podróżujących po długich trasach, jak i tych, którzy poruszają się po miejskich ulicach niemiecki koncern wytworzył ogumienie Fulda EcoControl HP. Cechuje je wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, można je więc długo eksploatować. Wzmocniona mieszanka gum i stabilny szkielet opony pozwalają przetrwać jazdę po wyboistościach terenu.

Przede wszystkim jest to ogumienie przyczepne, osiąga ono kategorię B w testach przyczepności na mokrym podłożu. To oznacza, że cechuje je krótka droga hamowania. Ten niemiecki produkt pozwala na bezpieczne prowadzenie auta i skręcanie bez uczucia nadsterowności czy podsterowności przy wciśnięciu gazu. Asymetryczne nacięcia w budowie bieżnika wydajnie odprowadzają nadmiar wody. Zapobiegają tym samym utracie kontroli nad pojazdem, chronią przed poślizgiem w kałużach (tzw. aquaplaningiem). Fulda EcoControl HP to także:

  • precyzyjne i wygodne sterowanie pojazdem
  • bezpieczne skręcanie dzięki radialnej budowie produktu
  • ekonomiczna jazda - indeks E
  • cicha praca opon (do 69 decybeli)
  • duża szybkość - do 210 km/h (indeks H)
  • możliwość długiej eksploatacji
  • nośność wynosząca do 475 kg na koło

Ogumienie niemieckiego koncernu umożliwia dynamiczną jazdę, powoduje, że auto płynnie sunie po drodze. Sprzyja to ekonomicznemu przemieszczaniu się, a wydajność samochodu przekłada się na oszczędność dla Twojego portfela. Mniejsze zużycie paliwa to jedno, ważna jest też wysoka wydajność samej opony, której żywotność zachwalają użytkownicy. Aby wybrać pasujący do Twojego auta model ogumienia, wejdź na Tirendo.pl.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK