Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Strona 1 od 116

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Nankang

Fabryka Nankang wybudowana została pod koniec lat trzydziestych XX wieku a marka jest jedną z najstarszych zajmujących się produkcją ogumienia z Tajwanu. Jednak samo przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność tuż po wprowadzeniu istotnych dla funkcjonowania gospodarki reform i zmian ekonomicznych w latach pięćdziesiątych. W roku 1959 oficjalnie założono firmę Nankang Tire Corporation Ltd. Jej szybki rozwój i popularność zostały przypieczętowane wejściem cztery lata później na giełdę papierów wartościowych w Tajpej. Na przełomie kolejnych lat, firma podbijała kolejne kontynenty, zdobywając zaufanie klientów na całym świecie. By odpowiedzieć na rosnący popyt, Nankang zdecydował się na otwarcie kolejnej fabryki. Firma zdobywała liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty. Na jakość ogumienia produkowanego przez Nankang wpływa również fakt, że od lat dziewięćdziesiątych firma pracuje na systemie TPM, wprowadzającego usprawnienia z wykorzystaniem maksymalnym mocy produkcyjnych. Do dziś firma ciągle się rozwija a opony Nankang znane są i dostępne na całym świecie.

W portfolio Nankang można znaleźć opony letnie i zimowe do samochodów osobowych, terenowych oraz ciężarowych. W ramach dywersyfikacji produktu, firma prężnie działa również w branży lotniczej, produkując opony do samolotów i helikopterów. Zdobyła także serca motocyklistów, którzy doceniają jakość Nankang.

Z wachlarza produktów z przeznaczeniem na sezon zimowy, jednym z najbardziej popularnych są opony Nankang SNOW VIVA. Sprawdzają się one w ekstremalnych warunkach pogodowych. Zapewniają doskonałą przyczepność auta i skuteczne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego. Skracają do minimum drogę hamowania i są gwarancją bezpieczeństwa na mokrych, zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Wśród opon letnich prawdziwym bestsellerem jest model Nankang AS1. Jej zaletą jest idealne prowadzenie na każdego rodzaju terenie, cechuje się dużą przyczepnością do podłoża. Nankang, jako jedna z najstarszych marek na rynku oponiarskim, jest z całą pewnością jednym z liderów w branży zapewniającym użytkownikom tanie opony z klasy budżetowej, które jednak gwarantują jakość i bezpieczeństwo.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji