Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Nordexx

Firma Nordexx to w istocie koncern NDI (NORDISK DÆK IMPORT), który rozpoczął swoją działalność w 1970 roku jako małe przedsiębiorstwo w Danii, by następnie stać się międzynarodową grupą, mającą swoje oddziały w Danii, Norwegii, Szwecji, w Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. Główna siedziba firmy i zarząd mieszczą się w w mieście Brørup w Danii. Firma importuje wszystkie rodzaje opon z całego świata - począwszy od zwykłych opon do aut osobowych, przeznaczonych do maszyn rolniczych i budowlanych.

Opony produkowane przez Nordexx spełniają wszystkie europejskie i amerykańskie standardy, a przy ich wytwarzaniu bierze się pod uwagę końcowe koszty produktu, tak, by były przyjazne dla klientów i posiadaczy nowoczesnych samochodów. Duńska firma Nordex - great tires oferuje opony Nordex marek takich jak: Comus - ekonomicznej klasy opony do małej i średniej wielkości aut, Cirrus - opony do szybkich samochodów średniej wielkości, Stratus - opony w rozmiarach od 16 do 18 i 205-235 mm, dla kierowców aut, preferujących duże szybkości, opony zimowe Nordexx Nivius Snow i opony letnie Tamaro. Wśród opon należy szczególnie przyjrzeć się popularnej oponie letniej Nordexx Tamaro klasy ekonomicznej, która zapewnia dobre osiągi, a ma przystępną cenę. Symetryczny bieżnik gwarantuje zrównoważone osiągi na mokrej ale i na suchej nawierzchni. Wysoka stabilność i komfort jazdy, oraz oszczędność - to plusy opon Nordexx Tamaro. Model ten gwarantuje dobrą kontrolę nad pojazdem. Opony Nordexx letnie przeznaczone są do samochodów dostawczych i małych ciężarówek. W oponie Tamaro zastosowano specjalne mieszanki tworzyw, dlatego opony mają dobre osiągi oraz charakteryzują się dużą trwałością. Warto też podkreślić zalety opon zimowych marki Nordexx. Zwłaszcza Nordexx Nivius Snow - jest to opona zimowa, wykonana jest z gumy, która utrzymuje dobre właściwości nawet w niskich temperaturach. Opony Nordexx Nivius charakteryzują się wysoką stabilnością, doskonale też drenują wodę i błoto pośniegowe. Różne głębokości rowków zapewniają także dobrą przyczepność również na suchym podłożu.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji