Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 34
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony letnie Uniroyal

Opony letnie Uniroyal to marka, która powstała już ponad sto lat temu i po dziś dzień cieszy się popularnością wśród kierowców, przede wszystkim ze względu na jakość oraz idące wraz z nią gwarantowane bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Marka Uniroyal to doświadczenie w wyrobie produktów gumowych, które pozwoliło firmie na objęcie jednego z czołowych miejsc w wyrobie opon. Opony letnie Uniroyal należą do grupy Continental, cenionego na całym świecie producenta opon.

Opony letnie Uniroyal to następujące modele: RainSport 2, RainExpert, Rallye 4x4 Street oraz RainMax 2. Łatwo zauważyć, że marka opon Uniroyal to ekspert i lider w wyrobie opon samochodowych, które gwarantują znakomitą i bezpieczną jazdę na mokrych oraz suchych powierzchniach. Skąd wynika ta skuteczność opon na mokrych nawierzchniach? Technologia, którą wykorzystuje firma Uniroyal, to nie tylko najnowocześniejsza z dostępnych na rynku technologii, ale również najwyższej jakości materiały, z których wykonane są opony.

Opony Uniroyal RainSport 2 to opony, które są przeznaczone dla samochodów sportowych z mocnymi silnikami. Dzięki użytej technologii optymalnie sprawdzają się w deszczowych warunkach pogodowych, minimalizują długość drogi hamowania oraz skutecznie zapobiegają aquaplaningowi. Są dostępne w różnych rozmiarach obręczy (do 20" oraz modeli SUV) do maksymalnej prędkości, która wynosi 300km/h (w zależności od zakupionego modelu). Kolejnym modelem są opony Uniroyal RainExpert, które przeznaczone są dla tzw. aut kompaktowych. Świetnie sprawdzają się na mokrych nawierzchniach, pozawalają na lepszą kontrolę pojazdem, zapewniają krótką drogę hamowania, i tym samym jeszcze większe bezpieczeństwo podczas jazdy w deszczu oraz dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii - wydłużoną żywotność opony. Rallye 4x4 Street to opony skierowane do kierowców pojazdów SUV średniej oraz wyższej klasy. Sprawdzają się zarówno na drodze, jak i poza nią, czyli w terenie. Głównym atutem opon Rallye 4x4 Street jest bezpieczeństwo oraz komfort jazdy nawet podczas deszczu, wynikający z zastosowania nowatorskich technologii z zakresu produkcji opon. Uniroyal Rallye 4x4 Street to jeszcze lepsza ochrona przed aquaplaningiem. Wynika ona z innowacyjnego wzoru bieżnika w kształcie klina. Ostatni omawiany model to RainMax 2. Zapewniają one krótszą drogę hamowania, dodatkową odporność na aquaplaning - głównie dzięki strzałkowatemu wzorowi rowków, które idealnie niwelują turbulencje wodne, zapewniając komfortową jazdę nawet podczas deszczu oraz wytrzymałość opony.


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK