Uniroyal

Opony Uniroyal RainExpert

Od369,80 złza opone

Odnaleźć swój RainExpert tutaj!


Uwaga, kierowco! Nadchodzi ""deszczowy ekspert""

Aquaplaning czy utrata kontroli nad autem już niestraszna - nowe Uniroyalki znakomicie radzą sobie na śliskich i mokrych drogach. Zapewne z tego powodu zyskały miano ekspertów w warunkach deszczowych. Zapewniają one świetną przyczepność i co za tym idzie, krótką drogę hamowania dzięki wyspecjalizowanemu bieżnikowi.

Kierunkowo wykonane nacięcia, które odchodzą od osi na boki, skutecznie odprowadzają wodę spod kół, aby zminimalizować ryzyko wpadnięcia w poślizg. Osuszają one poszczególne bloki w oponie, żeby koło zachowało stabilność, a kierowca - kontrolę nad pojazdem. Uniroyal RainExpert to również oszczędne i szybkobieżne opony. Czternastki z profilem 195/60 zapewniają:

  • precyzję w sterowaniu pojazdem
  • niski poziom hałasu - do 71 decybeli
  • obniżone tarcie (indeks E), czyli mniejsze zużycie paliwa
  • świetną przyczepność (indeks B), czyli krótką drogę hamowania na deszczowych drogach
  • niezawodną pracę przy przyspieszeniu do 210 km/h
  • nośność rzędu 530 kg na koło

Stabilne Uniroyal RainExpert na suchej drodze pracują cicho i zachowują sterowność, a dzięki dobrej rotacji kół maleje tarcie. Wewnętrzny szkielet opony można wyobrazić sobie jako harmonijny zespół dźwigni, które odciążają naciski podłoża, jak i sam ciężar samochodu, aby pojazd sunął lekko, daleko i sprawnie. Uzyskuje się w ten sposób dobrą zwrotność, auto przy pokonywaniu zakrętów trzyma się wyznaczonego toru jazdy, nie zjeżdża, a dzięki temu prowadzi się je precyzyjnie.

Zwrotne opony z tej serii to także świetny stosunek masy samochodu do prędkości, w której ogumienie powinno pracować wydajnie. Wielu kierowców chwali ich żywotność i możliwości eksploatacyjne. Dowiedz się więcej o przyczepnych oponach na sezon letni w serwisie Tirendo.pl.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.