Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 12
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony zimowe Nexen

Producent opon Nexen to jeden z największych producentów opon na świecie. Firma Nexen istnieje na międzynarodowym rynku już od 1942 roku, a pierwsze opony zostały wyprodukowane w Korei już w roku 1962. Technologiczny know-how to już ponad 70-letnie doświadczenie w produkcji opon najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii. Opony firmy Nexen cieszą się popularnością klientów w ponad 130 krajach na całym świecie.

Nexen to opony do samochodów prawie wszystkich klas. Oferta firmy obejmuje opony letnie oraz opony zimowe do samochodów takich jak auta osobowe, SUV oraz do samochodów ciężarowych lekkiej wagi. Opony zimowe Nexen to opony spełniające normy wytyczone przez Unię Europejską. Oferta opon zimowych Nexen to szeroka oferta dopasowana do wielu typów samochodów.

Kierowcy samochodów osobowych mogą wybierać spośród oferty sześciu różnych modeli opon, takich jak WINGUARD Snow'G (WH1), które należą do nowości, WINGUARD Sport, WINGUARD Ice, WINGUARD, WINGUARD 231 oraz Euro-Win (dostępne w różnych rozmiarach). Opony przeznaczone do pojazdów osobowych charakteryzują się wysoką przyczepnością do powierzchni w okresie zimowym, czyli okresie ze wzmożonymi opadami takimi jak deszcz czy śnieg. Opony zimowe Nexen to lepsza przyczepność, ochrona przed aquaplaningiem, stabilność jazdy, wyciszony dźwięk podczas jazdy, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Producent opon Nexen przewidział również ofertę dla kierowców pojazdów typu SUV. W ofercie dwa modele: ROADIAN HP oraz ROADIAN HT. Podobnie jak opony przewidziane do samochodów osobowych, gwarantują najwyższą jakość dzięki najnowszej technologii. Opony ROADIAN HP i ROADIAN HT to gwarancja mocnej przyczepności do powierzchni, ochrona przed aquaplaningiem, siła hamowania - czyli skrócona droga hamowania, komfort jazdy, bezpieczeństwo, a wszystko to przy luksusowym design opon zimowych nexen. Lekkie samochody ciężarowe mogą zostać wyposażone w jeden z trzech modeli opon zimowych Nexen. Należą do nich WINGUARD, WINGUARD 231, a także EUROWIN. Opony zimowe Nexen dla tego rodzaju samochodów to nie tylko komfort jazdy i bezpieczeństwo, to również ochrona przed aquaplaningiem, lepsza przyczepność oraz skrócona droga hamowania. Wszystkie opony zimowe Nexen są wyposażone w plakietkę, która jest wymogiem Unii Europejskiej.


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK