Pirelli

Opony Pirelli Cinturato P7 Blue

Od458,20 złza opone

Odnaleźć swój Cinturato P7 Blue tutaj!


Włoskie opony letnie cechuje niezawodność i wydajność

Wybierając wyposażenie na lato dla swojego samochodu osobowego na Tirendo.pl, warto zwrócić uwagę na szykowne i oszczędne produkty włoskiego koncernu. Mowa oczywiście o Pirelli cinturato p7 blue , które należą do cichych i nowoczesnych rozwiązań dla miłośników 4 kółek, dbających o oszczędności i ochronę środowiska.

Zaprojektowano je bowiem z myślą o zmniejszeniu oporów toczenia, aby radialna budowa kół przyczyniała się do redukcji tarcia, a tym samym aby powodowała zminimalizowanie zużycia paliwa, emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Ten produkt z pewnością pozwala cieszyć się ekonomiczną jazdą, dając nam poczucie płynności, lekkości i zadowolenia z faktu, że korzystamy z ogumienia zaklasyfikowanego do projektu Green Performance, którego głównym założeniem jest dbałość o środowisko naturalne.

Pirelli cinturato p7 blue to ogumienie przyjazne też dla kierowcy.

Wygodę gwarantuje nam niski profil produktu, ponieważ wpływa on na odczucie komfortu podczas pokonywania zakrętów. Daje kierowcy poczucie kontroli nad pojazdem, minimalizując nadsterowność czy podsterowność również wtedy, gdy podłoże jest wilgotne. Specjalne rowki w rzeźbie bieżnika skutecznie odprowadzają wodę, zatem możemy podróżować bezpiecznie.

Dużym atutem włoskich artykułów motoryzacyjnych jest też możliwość wykorzystania mocy auta, rozpędzenia się do znacznej szybkości z zachowaniem dobrego zdrowia opon. Specjalna hybrydowa mieszanka gum wzbogaconych w związki krzemionki wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne i spore zakresy temperatur.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK