Pirelli

Opony Pirelli P6000

Od911,20 złza opone

Odnaleźć swój P6000 tutaj!


Pirelli P6000 – wysokie parametry dla bezpiecznej jazdy

Koncern Pirelli powstał we Włoszech w 1872 roku i jest jedną z pierwszych firm oponiarskich założonych w Europie. Znakomita jakość produktów oponiarskich Pirelli jest doceniana na całym świecie, a firma jest oficjalnym dostawcą opon dla zawodów Formuły 1. Pirelli specjalizuje się w oponach wysokiej jakości i każdy z modeli cechuje się znakomitymi parametrami. Pirelli P6000 jest oponą o bieżniku symetrycznym, przeznaczonym dla aut średniej i wyższej klasy.

Pirelli P6000 produkowana jest w rozmiarach przystosowanych do aut kompaktowych i niedużych samochodów miejskich. Profil bieżnika został zaprojektowany tak, aby powierzchnia styku z podłożem była zmaksymalizowana. Dzięki temu zmniejszają się opory tarcia, utrudniające uzyskanie dużego przyspieszenia, a zwiększa się sterowność i możliwość kontroli nad samochodem podczas wykonywania takich manewrów jak wymijanie czy zmiana pasa ruchu. Krótka droga hamowania została osiągnięta dzięki zastosowaniu mieszanki gumowej o zwiększonej przyczepności i lepszych parametrach jezdnych. Zmniejsza ona także zużycie paliwa i w rezultacie auto staje się tańsze w eksploatacji. Z tego powodu są to idealne opony do jazdy w mieście, zapewniające komfortową i przyjemną jazdę dla kierowców dbających o środowisko.

Zobacz opony Pirelli w sklepie internetowym Tirendo.pl i wybierz komplet dla siebie. Model Pirelli P6000 jest dostępny w rozmiarach 14 do 16 cali, można go więc montować we wszystkich popularnych autach jeżdżących po polskich drogach, z segmentu kompaktowego i aut małych. Naszym klientom proponujemy znakomite ceny, bezpłatną dostawę oraz pomoc w doborze opon do twojego auta. Każdy zakup możesz także zwrócić w ciągu 30 dni od otrzymania towaru, a więc posiadasz gwarancję, że twoje zakupy zawsze będą udane.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot***
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.
***Felgi oraz koła kompletne nie są objęte darmową dostawą (49 zł za koło/felgę).
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK