Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Pirelli P6000

Odnaleźć swój P6000 tutaj!

Pirelli P6000 – wysokie parametry dla bezpiecznej jazdy

Koncern Pirelli powstał we Włoszech w 1872 roku i jest jedną z pierwszych firm oponiarskich założonych w Europie. Znakomita jakość produktów oponiarskich Pirelli jest doceniana na całym świecie, a firma jest oficjalnym dostawcą opon dla zawodów Formuły 1. Pirelli specjalizuje się w oponach wysokiej jakości i każdy z modeli cechuje się znakomitymi parametrami. Pirelli P6000 jest oponą o bieżniku symetrycznym, przeznaczonym dla aut średniej i wyższej klasy.

Pirelli P6000 produkowana jest w rozmiarach przystosowanych do aut kompaktowych i niedużych samochodów miejskich. Profil bieżnika został zaprojektowany tak, aby powierzchnia styku z podłożem była zmaksymalizowana. Dzięki temu zmniejszają się opory tarcia, utrudniające uzyskanie dużego przyspieszenia, a zwiększa się sterowność i możliwość kontroli nad samochodem podczas wykonywania takich manewrów jak wymijanie czy zmiana pasa ruchu. Krótka droga hamowania została osiągnięta dzięki zastosowaniu mieszanki gumowej o zwiększonej przyczepności i lepszych parametrach jezdnych. Zmniejsza ona także zużycie paliwa i w rezultacie auto staje się tańsze w eksploatacji. Z tego powodu są to idealne opony do jazdy w mieście, zapewniające komfortową i przyjemną jazdę dla kierowców dbających o środowisko.

Zobacz opony Pirelli w sklepie internetowym Tirendo.pl i wybierz komplet dla siebie. Model Pirelli P6000 jest dostępny w rozmiarach 14 do 16 cali, można go więc montować we wszystkich popularnych autach jeżdżących po polskich drogach, z segmentu kompaktowego i aut małych. Naszym klientom proponujemy znakomite ceny, bezpłatną dostawę oraz pomoc w doborze opon do twojego auta. Każdy zakup możesz także zwrócić w ciągu 30 dni od otrzymania towaru, a więc posiadasz gwarancję, że twoje zakupy zawsze będą udane.

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK