Toyo

Opony Toyo NanoEnergy 3

Od334 złza opone

Odnaleźć swój NanoEnergy 3 tutaj!


W dobie prężnie rozwijających się technologii japoński koncern pomyślał o nanotechnice i uczynił swój produkt bardzo wytrzymałym przez zastosowanie dodatków krzemionki, jak i w efekcie połączenia z gumą specjalnych polimerów, których głównym zadaniem jest zmniejszenie oporów toczenia.

Toyo Nanoenergy 3 to cicha i oszczędna propozycja na sezon letni.

Jako, że zasoby ropy naftowej kurczą się, ważne jest, aby każdy pojazd poruszał się wydajnie, jednak - kierując się nie tylko dobrym ogólnym, ale i własnymi korzyściami - możesz spokojnie zaufać Toyo Nanoenergy 3.

Jakie korzyści dadzą ci te innowacyjne opony letnie?

Pierwszą taką istotną zaletą w użytkowaniu tego japońskiego produktu jest oszczędność, ponieważ użyty w odpowiedniej proporcji materiał gumowo-krzemionkowy wykazuje silną wytrzymałość, odporność na zmiany temperatur, uszkodzenia mechaniczne, zły stan dróg. Żywotne wyposażenie samochodu ma to do siebie, że możesz je stosować na wiele sezonów, a bieżnik nadal będzie pełnił swoje funkcje bez zarzutu. Jeszcze do tego sama właśnie struktura dętki przyczynia się do zwiększenia ekonomii jazdy, gdy bowiem spadają opory toczenia, gdy redukuje się tarcie, zwiększają się cechy jezdne pojazdu, zyskuje on opływowość, lekkość. Gdy używasz nieodpowiedniego ogumienia, przykładowo pokonasz kilometr drogi za sumę x, podczas gdy stosując nowe, dobrze wyważone Toyo Nanoenergy 3 pod właściwym ciśnieniem, będzie to kwota niższa, a gdy zamontujesz mniej oszczędne produkty, wówczas za ten sam odcinek drogi - przepłacasz. Dowodzą tego indeksy, które lokują poszczególne akcesoria motoryzacyjne w skali od A do G, gdzie A jest najwyższą notą, adekwatnie opisującą ekonomiczność jazdy.

Otóż Toyo Nanoenergy 3 w tym rankingu zyskuje wartość B lub C.

Ma na tyle sympatyczne parametry również w kategorii przyczepności, że wielu kierowców, używających do tej pory opon najbardziej znanych marek - tyle, że w wyższej półce cenowej - przerzuciło się na japońską alternatywę i stało się jej fanami, również dlatego, że są to produkty bardzo ciche i estetycznie się prezentują. Na Tirendo.pl znajdziesz wiele rozmiarów tych eleganckich dętek na sezon letni.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl