Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Uniroyal MS Plus 77

Find your

MS PLUS 77

here!
 
Właściwości jezdne

Uniroyal MS Plus 77, to nowoczesna opona zimowa zaprojektowana z myślą o posiadaczach samochodów osobowych oraz pojazdów typu SUV. Jest to ogumienie klasy średniej, które zapewnia bardzo dobrą sterowność, przyczepność oraz inne bardzo dobre osiągi na mokrej lub ośnieżonej drodze. Pojazd wyposażony w ogumienie o nazwie Uniroyal MS Plus 77 prowadzi się bardzoniezwykle bezpiecznie i komfortowo nawet w bardzoskrajnie niekorzystnych warunkach zimowych.

 

Właściwości profilu

Prezentowane opony samochodowe o nazwie Uniroyal MS Plus 77 posiada kierunkowy bieżnik w kształcie litery V. Dzięki niemu pojazd charakteryzuje się bardzo dobrymi osiągami oraz krótką drogą hamowania na mokrej drodze. Nowoczesne technologie oraz unikatowa mieszanka również wpływają na poprawę osiągów tej opony oraz poprawę komfortu jazdy w najtrudniejszych warunkach zimowych. Kierunkowy bieżnik z licznymi lamelami i ze specjalnym układem rowków pozwala na bardzo wydajne usuwaniewody, śniegu oraz błota pośniegowego błota spod powierzchni ogumieniaopony. Dzięki temu można uniknąć ryzyka poślizgu na śniegu lub mokrej drodze.

 

Ekonomiczność

Opony Uniroyal są wykonane z bardzo solidnej mieszanki, która jest naodporna na nadmierne ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Jeden komplet opon wystarcza więc na bardzo wiele kilometrów. Warto dodać, że zmniejszone opory toczenia zmniejszają poziom spalania, czyli zwiększają oszczędności.

 

Cechy

 • Ogumienie do pojazdów osobowych oraz SUV
 • Dobra ochrona przed zjawiskiem aquaplaningu
 • Wysoka odporność na zużycie
 • Komfortowe wrażenia z jazdy
 • Proste i wygodne dokonywanie zamówień wraz z darmową wysyłką
 • Wybierz odpowiedni rozmiar opon i zaoszczędź już dziś!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji