Uniroyal

Opony Uniroyal MS Plus 77

Od258,50 złza opone

Odnaleźć swój MS Plus 77 tutaj!


Bezpiecznie dąż do celu z przyczepnymi oponami na zimę

Przyczepność to kategoria niesamowicie istotna dla opon na sezon jesienno-zimowy, ponieważ dzięki niej pojazd utrzymuje się na asfalcie niezależnie od warunków atmosferycznych. Rozróżnia się dwa rodzaje przyczepności: pierwsza z nich oznaczana jest europejskim standardem przy każdej oponie i oznacza ona, jak długo ogumienie hamuje na mokrej nawierzchni.

Druga jest natomiast wypadkową wielu innych parametrów, dotyczy drogi hamowania na suchej jezdni. Istotne są tu nie tylko wielkości opon i rodzaje bieżnika, ale także materiał, z jakiego wyprodukowano produkt. W przypadku Uniroyal MS Plus 77, które cieszą się dużą popularnością w kategorii opon zimowych, przyczepność pierwszego typu niezależnie od wymiarów osiąga wynik C (w przedziale od A do G, gdzie A to najlepszy rezultat).

Jak widać, jest to bardzo przyczepne ogumienie zimowe.

To jednak nie wszystko - kierunkowy bieżnik podzielony jest na drobną sieć rowków i lameli, które spełniają funkcję oprowadzającą nadmiar wody na boki. Środkowe żłobienia wraz z osią umożliwiają przyczepną jazdę po wilgotnym, zalanym wodą, zaśnieżonym i oblodzonym gruncie z zachowaniem sterowności pojazdu. Wspomniana przyczepność na suchym podłożu również prezentuje się nieźle, co jest również ważne dla komfortu kierowcy. Zatem gdy jezdnia jest sucha, można pozwolić sobie na dynamiczną jazdę niemal w równym stopniu jak wówczas, gdy droga jest śliska.

W tym drugim przypadku podczas ulewnych jesieni czy też wiosennych roztopów bogato usytuowana sieć rowków i belek pozwala na odprowadzenie wody, minimalizując ryzyko wpadnięcia w poślizg. Dodatkowo do zalet Uniroyal MS Plus 77 należy, obok wysokiego poziomu bezpieczeństwa przy prowadzeniu samochodu po mokrej nawierzchni, świetna jakość gumy, z której wykonano te zimowe opony. Wzbogacono ich skład nutą związków krzemionkowych, aby podczas zmian temperatury nie odkształcały się i zachowywały maksymalną wytrzymałość.

Wybierz wysokie osiągi, niezawodność i bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, czy szukasz opon w rozmiarze 13 czy 19 cali, produkty z hanowerskiej fabryki z pewnością przypadną Ci do gustu. Pozwalają one uzyskać prędkość od 190 do 240 km/h (np. modele ze wzmocnieniem felgi). Do tego bardzo korzystnie wygląda stosunek ceny do jakości - za niewielkie pieniądze możesz mieć szybkie i przyczepne opony na zimę. Aby zamówić wybrany rozmiar Uniroyal MS Plus 77, wejdź na Tirendo.pl.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot***
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.
***Felgi oraz koła kompletne nie są objęte darmową dostawą (49 zł za koło/felgę).
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK