Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Nankang Sportnex AS-2+

Odnaleźć swój Sportnex AS-2+ tutaj!

Wybierz innowację wśród opon letnich

Decydując się na zakup opon letnich, oprócz standardowych wymagań, jakie musi spełniać dany produkt, czyli optymalnej wartości indeksów prędkości oraz nośności, utrzymanych na dobrym poziomie oznaczeń z Europejskiej Etykiety Opon, liczy się coś więcej. Każdy czerpiący dużą przyjemność z prowadzenia i jazdy samochodem kierowca doskonale wie, jak bardzo liczy się komfort oraz wygoda, pozwalająca na wykonywanie dużej ilości manewrów na drodze i przyśpieszenia, aby bez problemu móc poczuć siłę auta na drodze. Serwis motoryzacyjny Tirendo.pl poleca model opon Nankang Sportnex AS-2, w sposób wielofunkcyjny i wielowymiarowy sprawdzający się w sezonie letnim.

Dosyć wysoko określony indeks prędkości oraz nośności, szerokie wzmocnienie, a także pomyślne przejście wielu specjalistycznych testów, określające parametry związane z drogą hamowania i przyczepnością, to na pewno spora lista atutów, przemawiająca na korzyść danego produktu. Opony są przeznaczone do użytkowania w samochodach osobowych, bardzo dobrze zdają egzamin podczas długich i wymagających tras. Co istotne, modelowi został przyznany bardzo wysoki symbol w kategorii opisującej długość drogi hamowania, co w zestawieniu z tak szeroką skalą indeksu nośności i prędkości, dostarcza z pewnością całą gamę wrażeń oraz czyni jazdę dużo bardziej efektowną, niż miałoby to miejsce przy zwykłym rodzaju opon.

Adrenalina, ale nie kosztem bezpieczeństwa!

Przy tak dużych osiągach Nankang Sportnex AS-2, może istnieć obawa, że ucierpi na tym bardzo istotna kwestia bezpieczeństwa. Utrata kontroli lub maksymalnego poziomu sterowności w trakcie prowadzenia, to również naturalne wątpliwości, z jakimi zmagają się klienci w trakcie wyboru. Spokojnie, dzięki odpowiednio przystosowanemu bieżnikowi w prezentowanej oponie, można wybrać się w długą wyprawę przy trudnych warunkach atmosferycznych, bez niepotrzebnego zaprzątania sobie głowy, czy zapewniona została pełna postać bezpieczeństwa. Serdecznie zatem zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia na Tirendo.pl!

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK