Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 34
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony letnie Star Performer

Dobre, letnie opony!

Jeżeli szukasz dobrych, letnich opon, to powinieneś rozważyć kupno opon Star Performer. Jest to ogumienie świetnej jakości, które doskonale sprawdzi się w każdym modelu samochodu osobowego. Warto zainwestować w to ogumienie, ponieważ posiada on cechy charakterystyczne dla opon wysokiej jakości. Ma dobry indeks nośności, który wynosi 75, ora świetny indeks prędkości, który wynosi T. Co to oznacza? Oznacza to, że w tych oponach będziesz mógł rozpędzić się bez szkody dla nich nawet do 190 km/h! Są więc one idealne na dalekie podróże!

Co jeszcze takiego dobrego mają w sobie opony letnie Star Performer? Są to przede wszystkim ciche opony, to oznacza, że hałas, który generują, nie przekracza 72 decybeli, a zatem jazda w nich nie jest niekomfortowa. Posiadając takie ogumienie, będziesz mógł czuć się swobodnie na jezdni! Ale to nie wszystko! Warto bowiem wspomnieć, że opony te mają naprawdę krótką drogę hamowania – czyli będziesz potrzebować mniej miejsca, by całkowicie wyhamować swój pojazd! To daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i dzięki temu unikniesz nieprzyjemnych sytuacji na drodze!

Załóż je samodzielnie na koła!

Opony letnie Star Performer to sprzęt łatwy w obsłudze tak bardzo, że będziesz w stanie samodzielnie założyć je na koła swojego samochodu. A jednocześnie jakość tych opon jest naprawdę dobra. W końcu pochodzą one od sprawdzonego producenta! Dlatego, jeżeli chcesz samodzielnie zajmować się swoim autem, to powinieneś do niego dobrać właśnie takie ogumienie, którego zmiana nie będzie dla ciebie problematyczna. Zastanów się zatem, czego oczekujesz od opon i kup właśnie takie, które spełnią te oczekiwania.

Jeżeli chodzi konkretnie o opony letnie Star Performer, to ich jakość jest na tyle wysoka, że zostaną one z tobą na dłużej. Co to znaczy? Otóż to, że nie zniszczą się po zaledwie jednym sezonie, a będziesz mógł z nich korzystać przez wiele lat! To sprawia, że będziesz w stanie oszczędzić nieco pieniędzy! Opony o dobrej jakości jako inwestycja zwrócą ci się szybko! Zwłaszcza że jakość to nie tylko wytrzymałość, ale także i bezpieczeństwo – które na drodze musi być szczególnie zachowane!

Gdzie kupować dobrej jakości opony?

Jeszcze jedna kwestia, jaka zastanawia wielu kierowców: gdzie można kupować dobrej jakości opony, w przystępnych cenach? Chociażby opony letnie Star Performer można nabyć na stronie internetowej Tirendo.pl, gdzie do wyboru są także inne marki i modele. Zatem jeżeli chcesz zaoszczędzić, to zakupy przez Internet są obowiązkowe. Nie tylko oszczędzisz pieniądze, ale także i czas. Wszystkie dostępne opcje bowiem będą w jednym miejscu, nie będziesz musiał jeździć po wielu sklepach stacjonarnych!


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK