/

Opony zimowe Lassa

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Firma Lassa powstała w 1974 roku jako część tureckiego koncerny Sabanci Group. Obecnie opony zimowe Lassa oraz bogata gama innych produktów opatrzonych tym logiem produkowane są przez firmę Brisa powołaną jako partnerstwo joint venture między japońskim koncernem Bridgestone i Sabanci Group. Brisa słynie z największych pod względem powierzchni terenów produkcyjnych zajmujących powierzchnię ponad 300 tysięcy metrów kwadratowych i ulokowanych pod jednym dachem.

Wśród produktów firmy Brisa znajdują się nie tylko opony zimowe Lassa, ale ponad 500 typów innych opon marki Bridgeston oraz Lassa, a także znane opony dostawcze Lassa. Każdy rodzaj opon wyróżnia się odmiennym wzorem bieżnika, rozmiarem i przeznaczeniem. Brisa produkuje opony do pojazdów wszystkich typów, począwszy od aut osobowych, a skończywszy na oponach wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu czy robotach ziemnych. Produkty Brisy sprzedawane są głównie w Europie. Firma chwali się licznymi nagrodami i certyfikatami, zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi oraz własnym centrum Badawczo-Rozwojowym, w którym badane i wdrażane są najnowocześniejsze technologie. Opony Brisa stanowią pierwsze wyposażenie samochodów Toyoty, Renault, Forda czy Misubishi, co jest najlepszym dowodem ich jakości.

Klienci zainteresowani wyrobami tej marki już dawno przekonali się, że samochód wyposażony w opony zimowe Lassa jest stabilny i łatwy w prowadzeniu. Stąd zapewne wynika wzrastająca popularność znanych modeli, chociażby pochodzących z linii Lassa Snoways ERA, Lassa Snoways II Plus, Lassa SNOWAYS 2C. Warto zwrócić uwagę, że opony zimowe Lassa Snoways II Plus dzięki specjalnemu kształtowi i wzorowi bieżnika cechują się doskonałą trakcją na bardzo różnorodnych rodzajach nawierzchni. Mieszanka użyta do produkcji bieżnika pozwala zmniejszyć opory toczenia i utrzymuje elastyczność opony nawet w niskich temperaturach.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.