Dunlop

Opony Dunlop Grandtrek ST 1

Odnaleźć swój Grandtrek ST 1 tutaj!


Grandtrek ST1 to opony całoroczne firmy Dunlop, które mogą być używana w każdych warunkach pogodowych. Zaprojektowano je do pojazdów z napędem na cztery koła, z silnikami o dużej pojemności oraz mocy. Opona zapewnia tym samym równowagę między zastosowaniem w terenie oraz na utwardzonych nawierzchniach. Jest wyposażona w specjalną stopkę, która wzmacnia połączenie między felgą a oponą oraz pozwala kierowcy na szybką reakcję na drodze. 

Cechy bieżnika
Celem podniesienia sztywności opony Grandtrek ST1, w asymetrycznym bieżniku umieszczono masywne żebro centralne. Kontury w kształcie litery S, umieszczone na zewnętrznych barkach opony, poprawiają prowadzenie boczne, także na jezdniach pokrytych śniegiem.  

Ekonomiczność
Opony Dunlop Grandtrek PT 8000 zapewniają niski poziom drgań dzięki przesuniętym względem siebie rzędów bloków profilu oraz wąskim rowkom wzdłużnym. Dodatkowo osnowa nylonowa zapewnia zmniejszone ścieranie się opony Dunlop.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl