Opony zimowe ceny | dostawa i zwrot GRATIS | Tirendo.pl

Ceny opony zimowe

Kup już teraz opony zimowe i oszczędzaj z Tirendo.pl!

Wybierz rozmiar opon...

Gdzie znajdę rozmiar opon do mojego samochodu?

Günstige Winterreifen

*Newet do 30% taniej niż w Twoim warsztacie. Dane pochodzą z ankiety przeprowadzonej w ponad 200 warsztatach na terenie całego kraju.

Dlaczego opony zimowe?

Ryzyko wypadku drogowego wzrasta zimą, gdy warunki pogodowe są trudne. Badania pokazują, że ze względu na swój skład opony letnie tracą wydajność poniżej 7 ° C. To dlatego chcąc zadbać o swoje bezpieczeństwo należy dokonać wymiany ogumienia na opony zimowe. Takie opony charakteryzują się głębokimi rowkami oraz gumą odporną na ultra zimne warunki. Opony zimowe zapewniają komfort, łatwość hamowania nawet na zimowych, zaśnieżonych drogach oraz zwrotność i stabilność prowadzenia. Opony takie są łatwo rozpoznawalne ponieważ posiadają znak "M + S" i symbol w kształcie płatki śniegu na stronie Tirendo.

Opony zimowe ceny: porównywanie

W celu poprawy bezpieczeństwa na drogach, 1 listopada 2012 r. wprowadzono w Unii Europejskiej spójne etykietowanie opon, które ma pomóc konsumentom w porównywaniu proponowanych modeli. Opisywana etykieta zawiera trzy kryteria: ilość zużywanego paliwa, przyczepność na mokrej nawierzchni oraz poziom hałasu. Obecnie nie istnieje jednolite rozporządzenie nakazujące posiadanie opon zimowych w całej Unii Europejskiej. Dlatego też, każdy kraj ma swoje własne wymagania. W Polsce, opony zimowe są zalecane, ale nie obowiązkowe. Jednak, jeśli wybieramy się do innego kraju należy sprawdzić czy opony zimowe są obowiązkowe w danym kraju aby uniknąć mandatu.

Opony zimowe ceny: czy można obniżyć koszty?

Złożoność procesów produkcyjnych specyficznych dla opon zimowych częściowo wyjaśnia wyższe ceny opon zimowych od opon letnich. Jednak cena opon zimowych jest również bardzo zróżnicowana w zależności od rodzaju opon, okresu zakupu i sklepu. Jeśli szukasz tanich opon zimowych, dokonałeś właściwego wyboru odwiedzając nasz sklep internetowy. Na Tirendo znajdziesz szeroki wybór opon zimowych wraz ze zniżkami oraz ofertami najlepszych marek, takich jak Michelini Bridgestone. Dzięki swojej strukturze podażowej i wykorzystaniu opcji „filtr” prezentowane opon zimowych pozostają w niskich cenach przez cały rok. Wszystkie typy pojazdów mogą skorzystać z oferty Tirendo. Oferujemy zarówno opony zimowe 4x4 , jak i opony zimowe dla samochodu, motocykla lub samochodu ciężarowego.